Lek na potencje?

Ponarzekajmy, pochwalmy, poplotkujmy
ddst1gs

Lek na potencje?

Post autor: ddst1gs » 30 mar 2015 18:58

Co myślicie o Braveran? Dobry lek, warto go stosować, mój mąż ma duży problem ostatnimy czasy i sama nie wiem który lek najlepszy.. co polecicie?

Katerina21

Re: Lek na potencje?

Post autor: Katerina21 » 10 kwie 2015 10:38

Mój mąż stosował Vitasteron i muszę przyznać, że po nim erekcja utrzymuje się u niego znacznie dłużej, nie ma problemów ze wzwodem, a dodatkowo w łóżku jest nam znacznie lepiej. Jednak jak facet przestanie się zamartwiać, a bierze dobry środek, życie z nim jest o wiele łatwiejsze.

pilotka

Post autor: pilotka » 09 maja 2015 00:39

Robiłam dzisiaj zakupy w aptece internetowej i widziałam, że jest w niej bardzo szeroki wybór takich środków. Według mnie leki na potencję to na pewno bardzo ważna rzecz w życiu niektórych mężczyzn, jednak rozumiem, że nie jest to dla nich komfortowa sytuacja i na ich miejscu zamawiałabym je właśnie w aptekach internetowych. W ten sposób można uniknąć podejrzliwych spojrzeń ludzi z kolejki w aptece, a poza tym sporo zaoszczędzić. Pozdrawiam!

sylwia4012

Post autor: sylwia4012 » 21 cze 2015 19:10

Prawidłowa diagnoza może być dzisiaj stawiana online. Na dimedic.eu jest możliwość skonsultowania się i uzyskania skutecznej terapii na choroby, które rzeczywiści mogą być wstydliwe. Tam bez stresu można powiedzieć wszystko, zatem terapia będzie odpowiednio dobrana. Także online można zaopatrzyć się w zalecone leki.

raczkowa

Post autor: raczkowa » 28 sie 2015 14:29

Nie wiem jak Wy, ale ja zauważyłam, że ten problem dotyka coraz większej grupy mężczyzn... Trochę mnie to martwi. Niby piszą, że starsi mają trudniej, ale to nie jest jednoznaczne, że młodsi nie borykają się z tym problemem. Jak myślicie czego to jest wina? Młodsi faceci o siebie nie dbają czy jak?

karolisia

Post autor: karolisia » 14 gru 2015 21:10

Lekow na potencje jest mnostwo... moj maz bral permen... a to dlatego , ze nie mail ochoty a jak mial to caly stosunek trwal 5 minut ;/ dostawalam szalu.. a permen mial dobre opinie.

Awatar użytkownika
magda.w

Post autor: magda.w » 15 gru 2015 15:42

U nas może nie było takiego problemu, ale nieco podobny. Nasze życie intymne straciło na wartości, nie było już tak jak dawniej, widziałam, że mąż niezbyt był z tego zadowolony dlatego chciał coś z tym zrobić. U nas pomógł Doppelherz aktiv men-lider, to suplement, który przeznaczony jest dla mężczyzn narażonych na stres i nadmierne przemęczenie, po 40 roku życia, czy o niskiej aktywności ruchowej. Ten preparat ma na celu zwiększyć jakość i intensywność doznań ;).

maniek99

Post autor: maniek99 » 24 gru 2015 02:04

Święta już nadeszły, tak więc trochę będzie można odpocząć.. W tym wyjątkowym czasie między Świętami a Nowym Rokiem zamierzam trochę z żoną poszaleć i chcę kupić coś takiego. Cena jest całkiem ok i zapowiada się obiecująco. Mam nadzieję, że będzie działać i żona będzie zadowolona ;)

bella91

Post autor: bella91 » 20 sty 2016 19:47

Ja przez tabletki antykoncepcyjne mam niemalże zerowe libido. Strasznie mnie to męczy i zastanawiam się nad zakupem damskiej viagry. Czy któraś z was ją kiedyś stosowała? Jak się sprawdziła? Jutro mam wizytę u gina i zapytam go o ten suplement. Mam nadzieję, że się zgodzi lub zmieni tabletki.

Coldi

Post autor: Coldi » 23 sty 2016 16:36

Wiesz teraz leki na potencje bez recepty są bardzo łatwo dostępne więc jeżeli Twój mąż ma z tym problem to niech kupi sobie coś takiego i niech się nie męczy. Każdy mężczyzna w pewnym wieku ich potrzebuje i nie jest i nie powinno być to coś wstydliwego. Tak natura nas stworzyłą i trzeba to przyjąć na klate :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ach ci mężczyźni”