jakie studia dla syna

Ponarzekajmy, pochwalmy, poplotkujmy
korisnilson

Re: jakie studia dla syna

Post autor: korisnilson » 25 maja 2018 09:28

A czym się interesuje?

Mannia

Post autor: Mannia » 04 cze 2018 16:43

Mojego syna wysłaliśmy do Gdańskiej Szkoły Wyższej na studia inżynierskie, a dokładnie kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji. Interesowało go to od dłuższego czasu i głupotą byłoby nie skorzystać, tym bardziej, iż uczelnia znajduje się niedaleko nas. Syn przez okres studiów zgarnął ogromną wiedzę, która pozwoliła mu na rozwinięcie skrzydeł i kariery. Dzięki studiom tego typu spełnia się w zawodzie!

PaulinaF

Post autor: PaulinaF » 05 cze 2018 10:30

Myślę, że syn musi sam wybrać studia, nie wyobrażam sobie by rodzice decydowali o życiu dorosłego człowieka, w końcu to on będzie się tego uczył i szukał później pracy :) Możecie mu ewentualnie doradzić jeśli ma dylemat :) Obecnie wybór kierunków jest naprawdę ogromny :) Ja wybrałam studia na specjalności kryminologia i kryminalistyka.. Są bardzo interesujące a na zajęcia chodzę z przyjemnością. Takie właśnie powinny być wybrane przez nas studia :)

thebestmummy

Post autor: thebestmummy » 12 cze 2018 07:52

A może niech syn podejmie dezycje ?
Mama też potrafi!

zofialipska

Post autor: zofialipska » 17 cze 2018 14:26

ja jestem po informatyce. Studiowałam we Wrocławiu na WSH. Bardzo polecam tą uczelnię, wykładowcy wiedzą jak dobrze przygotować studentów do praktycznego wykorzystywania wiedzy w późniejszej pracy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ach ci mężczyźni”