Dobra wyciskarka do soków - pytanie.

Przepisy i domowe specjały.
Awatar użytkownika
gosiak83

Re: Dobra wyciskarka do soków - pytanie.

Post autor: gosiak83 » 08 lis 2017 20:54

O tej firmie wcześniej nie słyszałam i jak wyglądają cenowo też się nie orientuję.
Ja mam wolnoobrotową sokowirówkę firmy Camry. Świetna jest, soczki pyszne wychodzą i te wiórki są właściwie suchutkie. Kiedyś na gazie próbowałam wyciskać je to nic nie pokapało. Ten model mi się spodobał, bo można wyciskać sok z łodyg i liści, a ja staram się dawkować sobie trzy razy w tygodniu sok z jarmużu i owoców.
Ona też może do najtańszych ona nie należy, ale jak ktoś już wspomniał, soczki na detox są drogie, koszt sokowirówki szybko się zwróci.
"Świat nie jest instytucją zajmującą się spełnianiem życzeń."

Karotka

Post autor: Karotka » 18 gru 2017 15:07

Moim zdaniem wyciskarka do soków to bardzo dobry pomysł na zakup dla siebie czy dla naszych bliski. W ten sposób otrzymamy zdrowe i smaczne soki domowej roboty. Też przymierzamy się do zakupu takiej wyciskarki do soków. Może to okazać sie dla nas idealny prezent na swięta.

Suzana

Post autor: Suzana » 20 gru 2017 13:18

Bardzo dobrą wyciskarke wolnoobrotową ma na pewno Łucznik. Zajrzyj sobie do ich sklepu internetowego, albo wkleję ci linka galerialucznik.pl. Moja siostra jej używa i jest strasznie zadowolona. Teraz w sumie sama mam ochotę ją zakupić.

Awatar użytkownika
wenecjana
Kontakt:

Post autor: wenecjana » 26 gru 2017 13:18

Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem będzie kupno naturalnych soków. Nie trzeba się martwić o warzywa/owoce/przygotowanie :)
Biznes również dla matek

berekatka

Post autor: berekatka » 09 sty 2018 08:35

Wyciskarka to super pomył! Sama mam w domu i używam prawi codziennie. Nie jest ona z najwyższej półki, wiele bym w niej zmieniła, ale cieszę się z tego, co mam :) A jeżeli chodzi o zakup warzyw, nic prostszego,bo nawet w internecie macie markety. Zobaczcie nawet na stronie. Przy kilkuosobowej rodzinie, 10 kg marchewki schodzi w tydzień ;)

Inatka93

Post autor: Inatka93 » 16 maja 2018 18:25

Mnie również interesuje temat wyciskarek wolnoobrotowych, mam nadzieję kupić sobie jeden model na sezon letni, a potem korzystać z innych sezonowych owoców. Bardzo uważnie przyglądam się marce Muke, która proponuje wyciskarkę wolnoobrotową, która poprzez swoje powolne obroty mniej witamin wytrąca z produktów. Cenowo wychodzi korzystnie, bo ten model jest tańszy od konkurencyjnych, lecz równie sprawny i wielozadaniowy. Czytałam gdzieś na forum, że ta wyciskarka pracuje naprawdę cicho ;) . Może na tę wypłatę ją sobie kupię.

Agulaa

Post autor: Agulaa » 29 maja 2018 09:19

Kubiaczka, ja zawsze myślałam, że Łucznik to robi maszyny do szycia, pamiętam do dziś, że u babci taka stała. :d Co do wyciskarek, to Biochefy moim zdaniem się podobno bardzo dobrze sprawdzają, w pracy miałam okazję korzystać i wygląda super, chodzi mi kupno takiej po głowie. ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kulinaria”