aranżacja pokoi dziecięcych, projektowanie graficzne

Olek

Re: aranżacja pokoi dziecięcych, projektowanie graficzne

Post autor: Olek » 21 gru 2017 08:56

Do pokoju dziecięcego wybraliśmy dokładnie meble z tej kolekcji meblik.pl. U nas stoi Grace ale nie mogliśmy się zdecydować. Pokój wygląda pięknie a meble są bardzo solidne, widać, że to meble na lata.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 05 sty 2018 09:53

Teraz chyba w każdym sklepie meblowym znajdą się jakieś kolekcje dla dzieci. Mi bardzo podobają się łóżka piętrowe w pokojach dziecięcych. I uważam, że to fajne rozwiązanie.

tomcio988

Post autor: tomcio988 » 10 sty 2018 14:33

Tutaj masz ogromną rację, gdyż łóżka piętrowe są bardzo funkcjonalne, a dodatkowo wyglądają nowocześnie. Ja właśnie zastosowałem takie w pokoju córeczek i teraz zamiast dwóch oddzielnych pokoi śpią w jednym, a bawią się w drugim ;) Fajne wskazówki dotyczące aranżacji pokoju córeczki znalazłem na stronie internetowej meblowy24. Tam właśnie natchnąłem się na pomysł z łóżkiem piętrowym i jeszcze więcej innych szczególnie przydatnych ;)

Elizka

Post autor: Elizka » 11 sty 2018 13:20

Kocham mojego maluszka, któremu ostatnio chcemy przygotować jego własny pokoi. Uwielbia myszkę Micky i świnkę Peppę, ale z mężem nie mamy duszy artystycznej, która pozwoliłaby nam na zrobienie idealnego pokoju dziecięcego. Podjęliśmy decyzję o wynajęciu biura projektowego i nie żałujemy. Córka cieszy się do dziś za każdym razem kiedy przekracza próg swojego królestwa.

amelka

Post autor: amelka » 21 sty 2018 13:22

Ja szukałam inspiracji w internecie i wszystko sami z mężem odtwarzamy. Właśnie wybieramy nowe meble, mamy już wybrane farby i dodatki. Myślę, ze całość będzie bardzo ładna.
Każdy moze sam urządzić pokój lub mieszkanie, to nic trudnego.

izabela44

Post autor: izabela44 » 03 lut 2018 23:15

Masz rację, że internet to najlepsze źródło inspiracji. Dobrze jest czerpać takie wzorce. Ja osobiście w pokojach dzieci lubię łóżka piętrowe. Są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także bardzo funkcjonalne. No i dzieci je uwielbiają.

ewelline

Post autor: ewelline » 08 mar 2018 14:21

Dla mnie projektowanie pokoju dziecięcego to była czysta przyjemność. Miałam na to dużo czasu, bo byłam na urlopie macierzyśkim i pamiętam ile czasu spędziłam w katalogach :) Miło wspominam ten czas. Najdłużej chyba siedziałam nad kolorem farb, ale ostatecznie zdecydowałam się na seledynowy dulux easycare bo to taki spokojny kolorek. Mężuś natomiast był wykonawcą. Haha, czułam się jak inżynier na placu budowy, bo wszystko nadzorowałam i palcem wskazywałam ;p

thunder

Post autor: thunder » 11 cze 2018 13:48

Pewnie urządzając pokoik dla dziecka zastanawiacie się jak miałby on wyglądać. Według mnie najlepsza jest prostota i takie drobne ozdóbki, które maluszkowi w przyszłości sprawia radość.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”