Organizacja konferencji

Wiesz o czymś, daj nam znać!
ubki

Re: Organizacja konferencji

Post autor: ubki » 17 sie 2018 00:57

Śmiało mogę stwierdzić, że jest to dość obszerny temat i ciężko tutaj krótko się wypowiedzieć.

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 15 wrz 2018 16:31

Jeżeli chodzi o konferencje pod Warszawą to polecam Ci palac-alexandrinum. Jest to bardzo dobry hotel w okolicach Warszawy który bedzie do tego idealnym miejscem. Dzieki lokalizacji ten hotel pod Warszawą oferuje swoim klientom oprócz noclegu i innych usług hotelarskich również cisze i spokój. Ten hotel w okolicach Warszawy będzie najlepszym rozwiazaniem.

Chylon

Post autor: Chylon » 22 wrz 2018 20:16

Najważniejsze to znaleźć idealne miejsce na konferencję. W naszym przypadku zdecydowaliśmy się na Pałac w Konarach, dysponujący doskonale wyposażoną salą konferencyjną. Zdecydowanie był to dobry wybór, gdyż po załatwieniu firmowych spraw mogliśmy liczyć na komfortowe pokoje i pyszne potrawy, serwowane przez tamtejszą restaurację.

olina788
Kontakt:

Post autor: olina788 » 09 paź 2018 10:43

Podobno konferencje w luksusowym hotelu są bardzo popularne i wiele osób chętnie z takich rozwiązań korzysta. Moim zdaniem to dobra opcja na zorganizowanie konferencji w takim miejscu, ponieważ świadczy to o nas, że podchodzimy poważnie do tematu i że dbamy o naszych gości i wspólników biznesowych.

Makaron

Post autor: Makaron » 09 lis 2018 14:25

Zgadzam się z Tobą całkowicie. Miejsce konferencji ma ogromne znaczenie dla organizatorów i jednocześnie uczestników. Sam często bywam na konferencjach i wiem o czym mówię. Bardzo dobrą ofertę podesłał mi kolega. Ich profesjonalne podejście do tematu bardzo mi pasuje. Mają duże doświadczenie, świetnie wyposażone sale i genialne zaplecze rekreacyjne, co nie jest bez znaczenia w tym temacie.

bella91

Post autor: bella91 » 13 gru 2018 18:34

Możesz zamówić catering na konferencję z http://horecaservice.pl/ Widziałam, że w ofercie mają też wynajem sprzętu gastronomicznego i mebli. Mogą bardzo pomóc w organizacji konferencji lub innych firmowych eventów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Targi, kiermasze, sympozja i inne zloty i zaloty”