Targi Opakowań Packaging Innovations

Wiesz o czymś, daj nam znać!
Kuli

Targi Opakowań Packaging Innovations

Post autor: Kuli » 30 mar 2016 11:04

Hejo,
Wybiera się ktoś na Packaging Innovations w Warszawie?
Ja byłam rok temu i w tym roku też będę. Przekonują mnie dwoma względami. Po pierwsze to seminaria workShops, na których jest masa wiedzy przydatna w biznesie. Drugim powodem, to poznanie rynku i nowości w kwestii opakowań. Jak wiadomo ludzie kupują oczami ;)
To z kim widzę się 12 i 13 kwietnia?

biedroska

Re: Targi Opakowań Packaging Innovations

Post autor: biedroska » 01 kwie 2016 01:52

Ze mną! Byłam też rok temu! Super wydarzenie! Interesuje się marketingiem od dawna i to jest punkt obowiązkowy w moim obecnym kalendarzu. Mam nadzieję, ze zobaczymy sie na seminariach ;) w opakowaniu jest MOC, nie ma co z tym dyskutować :) Jeżeli ktoś jest niezdecydowany, to zaświadczam, ze to nie bedzie czas zmarowany :)

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 01 kwie 2016 19:54

Ja też jadę i to kolejny raz bo to bardzo fajna impreza i można się wiele na Packaging Innovations nauczyć dla swojego biznesu, a wgl wiedziałyście, że będzie można zobaczyć certyfikowany print z 1969 r. słynnych puszek Campbell robionych przez Warhola? Nie dość, że znów pewnie będę aż przesycona wiedzą to można zobaczyć coś tak fantaastycznego!

aleksm

Post autor: aleksm » 07 kwie 2016 12:59

ja też jadę ;) byłam w zeszłym roku i mi się bardzo podobało i postanowiłam sobie że w tym roku też musze tam być. Czekam na kilka seminariów z niecierpliwością, między innymi o tym dlaczego opakowania polskich producentów sa takie nudne :D

bella91

Post autor: bella91 » 07 kwie 2016 17:12

Nie powiedziałabym ze opakowania polskich producentów są nudne. Jeśli komuś zależy na oryginalnym opakowaniu to moze je bez problemu zamówić na http://www.set-box.com.pl/
Z tego co wiem firma wykonuje solidne opakowania wedle życzenia klienta. Sama zastanawiam sie nad zamówieniem tam opakowań jak już założę firmę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Targi, kiermasze, sympozja i inne zloty i zaloty”