Nocleg na targi

Wiesz o czymś, daj nam znać!
Azamag

Nocleg na targi

Post autor: Azamag » 17 paź 2016 22:11

Moja koleżanka zamierza spróbować swych sił na corocznej imprezie odbywającej się na MTP Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych. Jest to impreza, na której można pokazać i sprzedać dzieła wykonane przez siebie.Jest to szansa zaistnienia dla niej. Impreza trwa od piątku do niedzieli i tu jest największy jej problem gdyż nie zna Poznania i poszukuje jakiegoś taniego lokum najlepiej w centrum Poznania, w niedalekiej odległości od Targów. Może coś znacie i możecie polecić?

Awatar użytkownika
jjoko9

Re: Nocleg na targi

Post autor: jjoko9 » 26 paź 2016 21:22

Witam, nocowałam w ART Hostelu w ostatni weekend, w najtańszym pokoju 12-osobowym za około 30 zł ze zniżką studencką. Fajnie, że mają takie zniżki dla studentów.W pokoju czysto, łóżka piętrowe, ludzie z różnych stron świata, można fajnie pogadać. Łazienki na korytarzach, widać, że trochę starsze ale zadbane i czyste.
Humor i horror to dwie strony tego samego medalu, a łącząc je ze sobą można uzyskać świetny efekt.

Kasia67

Post autor: Kasia67 » 27 paź 2016 21:50

Również myślę, że ART Hostel jest dobrą opcją, mam bardzo miłe wspomnienia stamtąd- zresztą tak poznałam moją przyjaciółkę. Ceny maja przystępne, łóżka są wygodne i łazienki też są w porządku, a to chyba najważniejsze w takich miejscach.

marika76

Post autor: marika76 » 08 lis 2016 17:09

ostatnio wybraliśmy się grupą przyjaciół do Poznania i poszukując fajnego lokum na dwie noce blisko centrum i niedaleko hal targowych żeby połączyć przyjemne z pożytecznym, znaleźliśmy ART Hostel, wszyscy uczestnicy tego spotkania/wycieczki byli zadowoleni, schludny pokój i wygodne łóżka a do tego dokupiliśmy bardzo smaczne śniadanie, wszyscy wyjechaliśmy wypoczęci i najedzeni, ciekawe i godne polecenia miejsce

ODPOWIEDZ

Wróć do „Targi, kiermasze, sympozja i inne zloty i zaloty”