Targi, targi, targi....

Wiesz o czymś, daj nam znać!
kasia29

Re: Targi, targi, targi....

Post autor: kasia29 » 02 lip 2016 02:18

Najlepiej to zadzwoń do nich cursor.pl i nie będziesz musiał sam kombinować . Oni wiedza najlepiej jak to zorganizować i co dokładnie załatwić . Jeśli chodzi o hostessy to niezły pomysł .Tylko trzeba jeszcze takie znaleźć .

RenuJi

Post autor: RenuJi » 03 lip 2016 22:46

Według mnie na branżowych targach pojawienie się ze stoiskiem jest wręcz swego rodzaju obowiązkiem, bo właśnie tam możemy zdobyć największe rzesze klientów. Jednocześnie powinniśmy zadbać o to, aby nasze stoisko dobrze wyglądało. Na pewno pomoże w tym budowastoisktargowych.pl , gdzie można nie tylko zapewnić sobie stoisko targowe, ale również inne ciekawe rozwiązania, pozwalające na lepsze "pokazanie się" .

annakonda

Post autor: annakonda » 25 lip 2016 20:54

Według mnie obsługa dużego stoiska to nie jest praca dla jednej osoby. Można wtedy przeoczyć wielu zainteresowanych, rozmowy z potencjalnymi klientami często trwają długo...Na następne targi planuję więc zatrudnić profesjonalne hostessy . Do mnie będą odsyłać zainteresowanych, a z resztą poradzą sobie same :)

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 29 lip 2016 11:29

bardzo lubię jeździć na różnego rodzaju targi, zawsze to człowiek pozna ludzi z branży i przy okazji się czegoś dowie. Nie koniecznie jeżdżę ze swoim stoiskiem, często jako odwiedzająca po prostu jestem. w październiku się zapowiadają w Krakowie bardzo ciekawe targi Maintenance, będzie o optymalizacji produkcji

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 01 sie 2016 20:27

Jak chcecie wziąć w nich udział przestawiają swoją firmę, bardzo dobrym dodatkowym wsparciem będą stanowić hostessy. Najlepiej w takiej sytuacji skontaktować się z profesjonalna agencją. Dziewczyny nie jeden raz brały udział w targach, czy konferencjach także wiedzą co i jak.

michalina84

Post autor: michalina84 » 13 wrz 2016 08:31

Targi to świetny pomysł na promocję. Byłam na wielu tego typu wydarzeniach i zauważyłam, że co raz więcej osób bierze udział w różnych targach. Nie ma co się dziwić bo w takich miejscach można spotkać wiele osób z branży, nawiązać świetne i wartościowe znajomości biznesowe i wiele więcej. Ostatnio widziałam fajny pomysł na zaprezentowanie asortymentu, mianowicie kontenery eventowe. Przy tym "stoisku" było najwięcej osób, co nie dziwi bo pomysł był bardzo oryginalny i przyciągał samym wyglądem. Sama jeśli miałaby wziąć udział w tego typu wydarzeniu, jako wystawca to zdecydowałabym się na coś takiego :)

yvette

Post autor: yvette » 18 wrz 2016 18:13

Na pewno targi to świetny pomysł na promocję dla wystawców, ale też dla drugiej strony, czyli osoby, która odwiedza targi branżowe, jest to świetny sposób na poznanie najnowszych trendów i rozwiązań, a często też na otrzymanie dużej dawki praktycznej wiedzy :) Np. podczas targów branży fitness & wellness FIWE jest wiele imprez towarzyszących, w tym FIWE EXPERTS, moim zdaniem dla osób, które prowadzą biznes w tej branży lub dopiero się do tego przymierzają to świetna okazja, aby się nauczyć jak robić to dobrze i nawiązać cenne kontakty.

monikabert90

Post autor: monikabert90 » 16 wrz 2017 08:28

Uczestnictwo w targach wystawienniczych to dość kosztowny, ale bardzo skuteczny sposób rozreklamowania swojej firmy. Firma RETIO.pl Systemy Wystawiennicze może w tym znacznie pomóc - oferują oni różnego rodzaju systemy wystawiennicze, na przykład ścianki pop-up, potykacze, stoiska promocyjne, standy reklamowe i wiele wiele innych. Na terenie Polski oferują darmową dostawę, więc nie musimy się martwić o koszty transportu ;)

ramona5

Post autor: ramona5 » 27 wrz 2017 04:12

Rzeczywiście rollupy to bardzo dobre rozwiązanie jeżeli chodzi o promocję na targach czy spotkaniach biznesowych. Poza tym nie jest to droga opcja, także warto się nad tym zastanowić.

bella91

Post autor: bella91 » 13 paź 2017 23:07

Zdecydowanie warto zainwestować w ścianki reklamowe takie. Przydadzą się też ulotki, gadżety reklamowe typu długopisy, kubki, koszulki itd. Musisz przykuć uwagę potencjalnych klientów. Konkurencja będzie spora więc się odpowiednio przygotuj.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Targi, kiermasze, sympozja i inne zloty i zaloty”