Chce schudnąć

Mieszkasz w pewnym mieście, miejscowości, a może regionie...
Sanczeska

Re: Chce schudnąć

Post autor: Sanczeska » 18 paź 2017 18:02

Przede wszystkim bardzo wazna jest dieta.Nie mozesz też myśleć o tym że dieta pomoze Ci tylko schudnąć. Dzięki temu Twój organizm bedzie znacznie lepiej pracować.

Suzana

Post autor: Suzana » 05 sty 2018 11:03

Są różne sposoby, aby schudnąć. Ja zawsze miałam problem z podjadaniem pomiędzy posiłkami, aż zdecydowałam się na catering pudełkowy. Teraz dostaje 5 posiłków, które są tak syte, że nie muszę już nic pomiędzy nimi podjadać. Potrawy sa przede wszystkim świetnie przygotowane i nie ma tam miejsca na niezdrowe przekąski.

biedroska

Post autor: biedroska » 09 lut 2018 09:34

Odpowiednia i zbilansowana dieta to podstawa. Ja z racji, że nie mam zbytnio czasu na gotowanie to zdecydowałam się na catering dietetyczny z Warszawski dzień i udało mi się sporo schudnąć. Posiłki sa przede wszystkim zdrowe i mają wyliczoną dzienną kaloryczność. Jadam regularnie, a to jest bardzo ważne na diecie.

ubki

Post autor: ubki » 09 lut 2018 19:41

Sporo na temat diet znajdziesz na portalu fitnesswomen.pl, jest on w całości poświęcony byciu fit, więc artykuły będą dla Ciebie idealne

Awatar użytkownika
anniee

Post autor: anniee » 14 lut 2018 09:38

Są różne sposoby na schudniecie. Moim zdaniem najlepszym sposobem jest zmiana nawyków żywieniowych. Ja zaczęłam pić dużo wody, jadłam bardzo regularnie, więcej się ruszałam i nie skupiam się za bardzo na tym, że MUSZĘ schudnąć. Często robiłam też zdrowe posiłki. Polubiłam różnego rodzaju kasze. Dobre właściwości ma kasza orkiszowa. Zwiększa przemianę materii i wzmacnia mięśnie. Warto ją jadać :)

Elizka

Post autor: Elizka » 14 lut 2018 17:09

Też chciałabym schudnąć, zwłaszcza na lato, bo w planach mam wyjazd do ciepłych krajów i chciałabym ubrać moje nowe śliczne bikini.
Dużo słyszałam o diecie E. Dąbrowskiej. Dieta owocowo warzywna wczasy to coś co w swojej ofercie ma hotel SaltHouse. Są turnieje jedno i dwutygodniowe. Jestem ciekawa czy ktoś korzystał i może coś powiedzieć na temat efektów po takiej dwutygodniowej diecie ?

MrMariola

Post autor: MrMariola » 28 lut 2018 08:51

Ja kiedyś testowałam dietę kopenhaską, bo potrzebowałam schudnąć kilka kilogramów przed weselem siostry. Powiem wam, że udało mi się to w dwa tygodnie, ale trzeba wiedzieć że taka dieta jest niesamowicie rygorystyczna, dlatego nie można tak po prostu pozwolić sobie na słabszy dzień. Potem warto pomyśleć nad podtrzymaniem tego efektu co wiąże się z wprowadzeniem pewnych nawyków żywieniowych i oczywiście zwiększeniem aktywności fizycznej.

Olenkaas9

Post autor: Olenkaas9 » 28 lut 2018 09:00

Ja to też parę diet przeszła. Pierwsze paleo, teraz jestem na bezglutenowej, ale tej to nie polecam, bardzo cieżka jest, no i produkty są bardzo drogie. Efekty też jakieś nie powalające, dlatego też myślę o pomocy dietetyka. Znajoma podesłała stronkę. Mają tam też fajną aplikacje na telefon gdzie ma cała rozpiskę na dzień wraz z listą zakupów. Chyba takie spersonalizowane diety powinny działać dużo lepiej.

zdetka

Post autor: zdetka » 07 mar 2018 13:53

Po pierwsze trzeba zmienić nawyki żywieniowe, niezdrowe produkty zmienić na te dobre. Małe zmiany mogą odegrać bardzo dużą rolę. Odkąd ja ograniczyłam cukier, sól oraz niezdrowe tłuszcze to schudłam kilka kilogramów. Bez żadnych rygorystycznych diet. Chęć na słodycze i podjadanie można zmienić na orzechy, ja na przykład bardzo lubię orzechy piniowe.

luppy

Post autor: luppy » 07 mar 2018 14:17

Idź do dietetyka, to porządny zastrzyk motywacji i pozwoli uniknąć wymówek. Widzę to po swojej siostrze - wcześniej zaczynała dietę i nie mogła w niej wytrwać, a gdy poszła do udało jej się wytrwać na diecie i schudnąć prawie 20 kg
Ostatnio zmieniony 21 mar 2018 09:43 przez luppy, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje miejsce na Ziemi”