Prezent dla osób starszych

Mieszkasz w pewnym mieście, miejscowości, a może regionie...
maniek99

Re: Prezent dla osób starszych

Post autor: maniek99 » 30 sty 2018 21:32

Zależy od tego - kim jest dla nas ta starsza osoba. Czy to babcia, dziadek, pradziadek, prababacia, ktoś dalszy z rodziny, ktoś zaprzyjaźniony z nami - tyle pomysłów ile osób. Jeśli chodzi o dziadków - ciekawym pomysłem byłoby uśmiechnięte zdjęcie rodzinne na dużym płótnie w formie obrazu :) Jakby nie było, dziadków najbardziej cieszy widok ich kochanych wnucząt :D Temat ogólnie do przemyślenia ;)

opiekunka

Post autor: opiekunka » 18 lut 2018 22:40

Zwykle starsze osoby wszystko już mają, więc dobór prezentu nie jest prostą sprawą. Najlepiej coś przydatnego w życiu, wystarczy trochę pogłówkować.
Biznes forum

berekatka

Post autor: berekatka » 10 kwie 2018 13:30

Też mi się wydaję, że albumy foto to dobry pomysł na prezent dla osób starszych! Wiadomo, z wiekiem lubimy wracać coraz częściej do tych chwil, które wywoływały uśmiech na naszych ustach, wzruszały, albo były po prostu ważne. Moja babcia z pewnością by się ucieszyła z takiej pamiątki!

Kamil323

Post autor: Kamil323 » 10 kwie 2018 13:58

Jeśli komuś zalezy na dobrym prezencie dla osób starszych to tylko produkty naturalne są jedynym słusznym wyborem.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 24 wrz 2018 23:25

Mojej babci zakupiliśmy ostatnio łóżko rehabilitacyjne z http://aero-med.pl/ . Zakup ten był dobry ze względu na to, iż pozwolił jej na ułatwienie leczenia. Z pomocą tego łoża szybciej wraca do zdrowia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje miejsce na Ziemi”