Taxi na lotnisko

Mieszkasz w pewnym mieście, miejscowości, a może regionie...
foxi

Re: Taxi na lotnisko

Post autor: foxi » 09 lut 2018 10:45

Szukaliśmy w firmie w której pracuję właśnie takiej oferty. Niby wszystko jest ale jak szukasz konkretnie już nie jest tak łatwo. Potrzebowaliśmy właśnie transfer na lotnisko właśnie dla naszych gości z Holandii i natknęliśmy się na primetaxi z Krakowa - gdzie liczy się jakość i punktualność.Właśnie takiej oferty było nam potrzeba.
biuro rachunkowe Wodzisław Śląski http://ekasc.pl/

Chylon

Post autor: Chylon » 16 mar 2018 18:36

Sam dopiero co transportowałem się z krakowskiego lotniska, a pomogli mi w tym radiotaxi919.pl . Robię tak przy każdej wizycie w Krakowie, gdyż oferują bardzo solidne i atrakcyjne ceny. Taksówki są zadbane, świeże a podróż za ich pomocą to czysta przyjemność. Nie ma mowy o żadnym spóźnieniu! Zawsze docieram na czas :)

Azamag

Post autor: Azamag » 03 kwie 2018 10:12

Transfer na lotnisko taksówka to bardzo wygodna opcja. Niestety w moim przypadku miałam z nią problem z innej strony, a mianowicie nie mogłam znaleźć taksówki z fotelikiem dla dziecka. Wiem, że w taksówce nie ma obowiązku przewozu dzieci w fotelikach ale jestem świadomym niebezpieczeństw rodzicem i wolę je przewozić w foteliku. Udało mi się zorganizować bezpieczny przejazd dzięki znajomej, która poleciła mi Smart Kid Belt. Przenośne urządzenie niewielkich rozmiarów, które dopasowuje pasy bezpieczeństwa w aucie do wymiarów dziecka. Sprawdziło się idealnie nie tylko w taksówce ale podczas całego wyjazdu wakacyjnego (można je stosować w całej Unii), gdzie wypożyczyliśmy auto.

tomcio988

Post autor: tomcio988 » 07 lip 2018 13:47

Tutaj masz szczególną rację, gdyż wiele taksówek nie posiada fotelików dla dziecka, a ja jednak cenię bezpieczeństwo i zawsze dzwoniąc po taxi pytam czy w taksówce znajduje się fotelik dla dziecka. Na szczęście Taxi Mielec posiada fotelik dla dziecka w taksówce oraz bez problemu można tam zapłacić kartą, czego w większości konkurencyjnych taxi nie ma ;)

Mileneczka

Post autor: Mileneczka » 16 lip 2018 15:52

Moim zdaniem nie zawsze opłaca się jechać taksówką na lotnisko, mnie kurs w jedną stronę kosztował ok. 100 zł (niestety mam daleko). Dlatego następnym razem zamierzam skorzystać z jakiegoś parkingu. Jest to tańsze rozwiązanie, porównajcie sobie postój np: na tym parkingu z kosztem dojazdu taxi, w moim przypadku wychodzi ok. 70 zł taniej :)

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 27 sie 2018 22:29

Jeśli chodzi o taksówki, to ja zawsze korzystam z itaxi.pl. Mają bardzo konkurencyjne ceny i to skłoniło mnie do skorzystania z ich usług :) Okazało się, ze to naprawdę porządna firma! Mają nawet własną aplikację, przez którą łatwo można zamówić transport. Teraz bardzo często korzystam z ich usług i jestem naprawdę zadowolona.

bolo166

Post autor: bolo166 » 04 paź 2018 13:22

Ja jeszcze się nie spotkałam z fotelikiem w taxi. Dlatego tez kupiłam te pasy https://smartkidbelt.com/. Jestem zdania, ze czy w naszym aucie, czy taxi bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze.

Ajlar

Post autor: Ajlar » 19 paź 2018 13:04

Myślę, że taką zwykłą taksówką to faktycznie może się nie opłacać. Są na rynku firmy przewozowe, które oferują transfer na lotnisko. Jest taka airport taxi w Krakowie o nazwie Prime Taxi. U nich można zamówić luksusowy przewóz na lotnisko o dowolnej porze dnia i nocy. Firma oferuje transport komfortowymi samochodami (głównie mercedesami). Przewozem zajmują się bardzo doświadczeniu kierowcy dzięki czemu podróż jest zawsze bezpieczna. Firma oferuje także odbiór po przylocie. Myślę, że warto skorzystać z ich usług.

Mannia

Post autor: Mannia » 06 lis 2018 21:56

Za szybkie podróżowanie mogę podziękować http://taxi.krakow.pl/ . Do tego dochodzi rewelacyjna cena, bardzo konkurencyjna. W mgnieniu oka pojawiają się w wyznaczonym miejscu i zabierają tam, gdzie tylko sobie zażyczę. Czego chcieć więcej? :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje miejsce na Ziemi”