Mieszkanie w Warszawie do kupienia - gdzie ?

Mieszkasz w pewnym mieście, miejscowości, a może regionie...
sabina38

Re: Mieszkanie w Warszawie do kupienia - gdzie ?

Post autor: sabina38 » 26 mar 2018 10:25

Moim zdaniem bardzo fajne inwestycje powstają teraz na Bemowie, np. APM Development tam buduje, a to jest sprawdzony i godny zaufania deweloper. Na to też warto zwracać uwagę, kupując mieszkanie.

sek0nda

Post autor: sek0nda » 05 kwie 2018 13:58

uważam że wilanów jest najładniejszą dzielnicą, mieszkam tutaj i każdemu polecam bo jest spokojnie mimo że duże miasto, wszystko jest pod nosem, dojazdy też bezproblemowe. jak kupowałam mieszkanie to przez biuro nieruchomości Eugeniusza Jaworskiego na Klimczaka, szczerze polecam bo to rzetelny i uczciwy profesjonalista od spraw mieszkaniowych. łapcie telefon do niego 603 195 624

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 28 kwie 2018 09:36

Myślę, że jest sporo mieszkań do sprzedaży w warszawie, trzeba po prostu przeglądać wszystkie ogłoszenia. My kupiliśmy niedawno mieszkanie na Mokotowie i zatrudniliśmy firmę Wiki do przeprowadzki. Chłopaki wyniesli z mieszkania wszystkie meble, także o nic nie musieliśmy się martwić.

luśka33

Post autor: luśka33 » 27 maja 2018 11:15

sabina38 pisze:
26 mar 2018 10:25
Moim zdaniem bardzo fajne inwestycje powstają teraz na Bemowie, np. APM Development tam buduje, a to jest sprawdzony i godny zaufania deweloper. Na to też warto zwracać uwagę, kupując mieszkanie.

My mamy mieszkanie na Bemowie, właśnie w jednej z inwestycji tego dewelopera :). Każdy ma jakąś swoją ulubioną dzielnicę Warszawy, więc pewnie się pod tym kątem wybiera lokalizację, ale powiem Wam, że warto też zwrócić uwagę na to, kto to nasze wymarzone mieszkanko buduje. Innymi słowy: renoma i wiarygodność dewelopera są też bardzo ważne!

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 03 lip 2018 21:53

Warto też kupić mieszkanie na mokotowie, to fajne osiedle. Przeprowadziliśmy się tam niedawno, a w przeprowadzce pomogła nam bardzo firma transportowa Wiki.

anatolka

Post autor: anatolka » 23 lip 2018 08:18

Jeśli chodzi o inwestycje APM Development, to ostatnio oglądałam, co mają w ofercie, przymierzamy się do zakupu mieszkania na inwestycję, pod wynajem. Przekonały mnie do nich właśnie bardzo dobre opinie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje miejsce na Ziemi”