Catering dietetyczny

Mieszkasz w pewnym mieście, miejscowości, a może regionie...
Szymonka

Catering dietetyczny

Post autor: Szymonka » 21 sie 2017 02:51

Strasznie duzo sie porobilo tych cateringow teraz. Przetestowalem sporo i zdazaja sie perelki, ale zdecydowana wiekszosc jest strasznie slaba. Generalnie od pol roku bardzo duzo cwicze i potrzebuje diety dla ludzi aktywnych. Teraz biore od paru miesiecy diete pudelkowa AfterFit. Maja diete sportowa i samuraja z dowozem do domu, takze dla tych co cwicza i chca zbudowac mase miesnioa to fajnie. Dla tych co sie chca odchudzac to nie jestem w stanie nic polecic w Warszawie, bo sie niestety nie znam na tym

gosh

Re: Catering dietetyczny

Post autor: gosh » 02 paź 2017 20:33

Szkoda tylko, że takie cateringi są w cholerę drogie.

Suzana

Post autor: Suzana » 05 sty 2018 10:58

Bo za wygodę się płaci. Nie dość, że dostajesz codziennie porcje posiłków na cały dzień, odżywiasz się zdrowo i masz tyle posiłków, że nie musisz podjadać między nimi, to jeszcze masz o wiele więcej czasu dla siebie, bo nie stoisz przy garach przygotowując te wszystkie posiłki. Więc coś za coś. Ja korzystam teraz z cateringu i jestem bardzo zadowolona. Potrawy są smaczne, zdrowe i urozmaicone.

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 12 sty 2018 15:26

Aj tam jak dobrze poszukacie to wcale nie są takie drogie jak się wydaje

biedroska

Post autor: biedroska » 09 lut 2018 09:41

No własnie, można dobrze poszukać i można znaleźc taki catering dietetyczny w dobrych cenach i świetny jakościowo. Ja akurat stawiam na jakość i dla mnie cena nie gra roli, dlatego zdecydowałam się na catering dietetyczny z Warszawski Dzień. Naprawdę warto go zamawiać, ponieważ wszystko jest przygotowane na świeżo, bardzo smaczne, w dużych porcjach, no i dostarczone na czas.

spokojnaa

Post autor: spokojnaa » 13 mar 2018 11:53

Nigdy nie miałam problemów z nadwagą. Moja siostra za to od zawsze, teraz jest np. na cateringu lightdiet. Z tego co mówiła jest w porządku. Jedzenie dobre, tylko cena trochę wysoka, ale jak chce sie schudnąc to trzeba się poświęcić.

sabina38

Post autor: sabina38 » 26 mar 2018 10:02

Ja zamawiam catering od firmy i bardzo sobie chwalę. Naprawdę smaczne i syte porcje, a co najważniejsze - zbilansowane, pełnowartościowe i zdrowe. A jaka wygoda! :)

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 28 kwie 2018 09:32

Ja od dawna zywię się na takim cateringu i czuję sie świetnie. Ostatnio zamawiam sobie catering z Warszawski dzień od pana gesslera i codziennie dostaję porcję zdrowych posiłków. Jestem bardzo zadowolona, bo to niesamowita wygoda.

Awatar użytkownika
CzarnaMamba

Post autor: CzarnaMamba » 02 maja 2018 14:16

Chyba zdecydowana większość osób korzysta z takiego cateringu właśnie ze względu na wygodę i trudno się temu dziwić. Sama całkiem niedawno na taką dietę się przerzuciłam ze względu na brak czasu i jestem bardzo zadowolona. Wcześnie rano dostaję posiłki od Wygodnej Diety i spokojnie mogę zabrać je ze sobą do pracy, czy na siłownię. Do tego do wyboru jest kilka ciekawych diet, takich jak montignaca, antycellulitowa, czy sportowa.
"Przyjdź, ciemna nocy! Przyjdź, mój dniu w ciemności!"

ubki

Post autor: ubki » 09 maja 2018 01:21

Większość osób przechodzi w swoim życiu etap "fit", tylko jak się za to zabrać prawidłowo? To dla wielu osób jest spory kłopot.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje miejsce na Ziemi”