Skuteczne odchudzanie

Mieszkasz w pewnym mieście, miejscowości, a może regionie...
Suzana

Re: Skuteczne odchudzanie

Post autor: Suzana » 04 lip 2018 09:20

Można się odchudzić skutecznie, ale trzeba być wytrwałym w diecie i nie zniechęcać się. Ja teraz jestem na diecie pudełkowej Optimal Fit, dzięki której już sporo schudłam. Co prawda w ciągu kilku miesięcy, ale dzięki temu nie będzie efektu jojo.

opiekunka

Post autor: opiekunka » 07 lip 2018 07:52

Mniej jeść i być aktywnym fizycznie, oto cała recepta na skuteczne odchudzanie. Inne metody nie działają.
Biznes forum

annastars

Post autor: annastars » 07 lip 2018 19:53

Dokładnie tak:) I bez matematyki, liczenia kcal tyko wkurza zamiast pomagać. Najlepiej zorientować się co nasz organizm "lubi" a czego nie.

anatolka

Post autor: anatolka » 23 lip 2018 07:58

Moim zdaniem kluczowa jest dieta, sama tego doświadczyłam, stosując właśnie odpowiednią dietę - zbilansowaną, pełnowartościową, ale równocześnie redukcyjną. Zdecydowałam się na catering dietetyczny, efekty były już po 2 tygodniach, a w pierwszym miesiącu schudłam 4 kg, później już mniej, ale powoli i zdrowo osiągnęłam swój cel i zgubiłam łącznie 9 kg :)

olkak

Post autor: olkak » 23 lip 2018 14:26

Moim zdaniem najważniejsze w diecie, to dobierać produkty naturalnego pochodzenia. Bez dodatków chemii i zapychaczy. W swojej diecie wybieram głównie produkty marki Melvit, bo wiem, że pochodzą z własnego gospodarstwa rolnego w Polsce i że są najwyższej jakości. Poza tym, mają tak różnorodną ofertę, że można stworzyć setki różnych posiłków. Najbardziej przypadła mi do gusty kasza jaglana, która dzięki swojej lekkostrawności nadaje się zarówno na śniadanie, jak i na kolację, a poza tym, jest bardzo smaczna.

Oliwkaaa

Post autor: Oliwkaaa » 25 lip 2018 15:10

Mnie w odchudzaniu bardzo pomogła Wygodnadieta. Odkąd zaczęłam od nich zamawiać posiłki i jeść regularnie, zdrowo i fit widoczne stały się też efekty. Waga poszła w dół a moje samopoczucie znacznie się poprawiło. Dania mają smaczne, świeże i urozmaicone- nie ma się do czego przyczepić a dzięki nim znacznie szybciej osiągnęłam swój cel.

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 29 lip 2018 13:49

Próbowałam już wszystkiego, domowych sposobów, domowych diet, liczenia kalorii i nic nie pomaga. Ćwiczyć w domu sama też nie mam motywacji.. zaczęłam odkładać pieniądze na trenera personalnego, został mi polecony jeden konkretny przez mojego przyjaciela.

izabela44

Post autor: izabela44 » 01 sie 2018 12:35

W odchudzaniu bardzo ważna jest aktywność fizyczna i odpowiednio zbilansowana dieta. Warto poszerzać swoją wiedzę w tym zakresie i wykorzystywać teorię w praktyce.

korisnilson

Post autor: korisnilson » 03 sie 2018 08:33

Co robicie, żeby skutecznie schudnąć, mam za sobą już kilka podejść i tracę już nadzieję :) Znajoma próbuje mnie podnieść na duchu.Co jeszcze robicie, żeby schudnąć i nie wrócić do poprzedniej wagi? Jak sobie radzicie z takimi zmianami?

Hoseverve

Post autor: Hoseverve » 28 sie 2018 11:14

Czasami wizyta u specjalisty pozwoli uwierzyć w siebie i zyskać sporą dawkę motywacji do działania. Jesli ktoś nas zapewni o tym, że jesteśmy w stanie zmienić swoje życie na lepsze to łatwiej trzymać się postanowień.
Warto szukać wsparcia w sieci na forach i śledzić motywujące artykułu na blogach. Pomoc i wiedza ludzi, mających ten sam problem może sie okazać nieoceniona.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje miejsce na Ziemi”