Copywriter pisanie tekstów

...macie pomysły na współpracę z biznesmamy.pl, zróbmy kooperację i będzie "si", bo ja w to wchodzę.
Biznestata

Copywriter pisanie tekstów

Post autor: Biznestata » 23 cze 2018 12:43

Mam pewien pomysł, a mianowicie rozkręcenie usług dotyczących pisania tekstów czyli copywriter na biznesmamy. Zapraszam wszystkich chętnych do zgłaszania swoich kandydatur. Piszcie do mnie, czy nie bylibyście zainteresowane? Jak bym to widział. Nie wiem jeszcze do końca, ale może warto by było stworzyć sklep, w którym potencjalny klient mógłby dokonać zakupu. Całość artykułu mogłaby znajdować się na tym forum tylko dla zalogowanych, tak, żeby nie był powszechnie dostępny. Co do form zakupu pomiędzy mną a piszącym , to jeszcze nie wiem jakie byłoby dobre rozwiązanie, może mi podpowiecie? Jakie macie sugestie w tym temacie?
Biznes

Awatar użytkownika
agie

Re: Copywriter pisanie tekstów

Post autor: agie » 26 cze 2018 15:45

A może lepiej zostawić ten temat specjaliście z tej dziedziny? Wydaje mi się, że to będzie dobre rozwiązanie.
Człowiek, który pragnie opuścić miejsce, w którym żyje, nie jest szczęśliwy.

Awatar użytkownika
dstandera

Post autor: dstandera » 28 cze 2018 11:58

Wielkie dzięki za ciekawe porady w tym temacie! Myślę, że z całą pewnością przyda mi się to :)
Kiedy książęta bardziej myślą o wygodach, niż o wojsku, tracą swe państwa.

Cewuneta

Post autor: Cewuneta » 28 cze 2018 15:57

Niestety, ale w ogóle nie mam wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Dlatego też nie będę mógł tutaj pomóc.
Bo na tym świecie Śmierć wszystko zmiecie,
Robak się lęgnie i w bujnym kwiecie.

Awatar użytkownika
perfectas

Post autor: perfectas » 13 lip 2018 12:07

A może warto podpytać w tej sprawie znajomych? Według mnie to może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie :)
W czasach grozy przychodzi się na cmentarz, jako na jedyne miejsce spokoju i bezpieczeństwa jak do ogródka przy domu rodzinnym. Jak pod najpewniejszy o tamtym czasie adres.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kooperacja z biznesmamy.pl”