E-learning język angielski gratis

Zapraszam na e-learning na naszym portalu.
mari44h

Re: E-learning język angielski gratis

Post autor: mari44h » 16 lut 2018 08:24

ale czy jest ktoś kto z takiej nauki mówi płynnie po angielsku

opiekunka

Post autor: opiekunka » 18 lut 2018 22:47

Nikt czegoś takiego raczej nie obiecywał. Według mnie taki kurs może tylko wspomagać proces nauczania i temu pewnie służy. Zresztą ja nie wierzę w cuda. Ludzie latami uczą się języka i nie mogą w 100 procentach go opanować.
Biznes forum

Awatar użytkownika
kijanka

Post autor: kijanka » 19 lut 2018 14:15

Warto się podpytać znajomych w tej sprawie. Zawsze można się czegoś ciekawego w ten sposób dowiedzieć :)
Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 20 lut 2018 22:56

Nie sądzę, by ktokolwiek nauczył się języka bazując na darmowych kursach. Przecież najlepiej człowiek uczy się w grupie, korzystając ze wsparcia innych. To najsensowniejsze rozwiązanie, które warto zastosować. Mnie szczególnie przekonują takie kursy jak prowadzone przez Archibald, bo tam macie pewność, że idziecie w dobrym kierunku z nauką. Pomyślcie nad tym.

opiekunka

Post autor: opiekunka » 21 lut 2018 13:57

Każdy jest mądry i chce coś sprzedać, zachwala bo chce kasę zarobić. Ja wiem, że, darmowo wcale nie znaczy źle, a co do kursów płatnych to nawet jak zapłacisz to nie znaczy, że opanujesz język w jakimś tam stopniu. Sama wiem coś na ten temat. Uczyłam się angielskiego w grupie i dużo mi to nie dało. Teraz uczę się niemieckiego za darmo, ani złotówki na kursy nie wydałam i mówię całkiem dobrze po niemiecku. Faktem jest, że pracuję w Niemczech i mam na co dzień z tym językiem do czynienia, ale, żeby płacić za kurs to nie. Sam po jakimś czasie obcy język wchodzi do głowy, wystarczy mieć z tym językiem cały czas do czynienia.
Biznes forum

Benedykta

Post autor: Benedykta » 08 mar 2018 12:14

Jak coś dają za darmo to się bierze i korzysta ile wlezie z tego. Okazje trzeba chwytać, bo za chwilę jej nie będzie. A co do nauki języka, to większość z nas chce cudów. Nie chcemy się niczego uczyć, bo jesteśmy leniwi, a potem mamy do wszystkich pretensje, że mało zarabiamy.

Biznestata

Post autor: Biznestata » 09 mar 2018 10:52

Benedykta pisze:
08 mar 2018 12:14
Jak coś dają za darmo to się bierze i korzysta ile wlezie z tego. Okazje trzeba chwytać, bo za chwilę jej nie będzie. A co do nauki języka, to większość z nas chce cudów. Nie chcemy się niczego uczyć, bo jesteśmy leniwi, a potem mamy do wszystkich pretensje, że mało zarabiamy.
Masz rację, trzeba korzystać z nadarzającej się okazji, tylko się zapisywać, ja nie widzę żadnego problemu, piszcie do mnie!
Biznes

blondi7

Post autor: blondi7 » 09 mar 2018 17:48

Czy ktoś korzystał? Jak wrażenia?

Biznestata

Post autor: Biznestata » 09 mar 2018 18:14

blondi7 pisze:
09 mar 2018 17:48
Czy ktoś korzystał? Jak wrażenia?
Możesz sama wejść na stronę główną portalu i tam kliknąć odnośnik darmowy e-learning język angielski. Na stronie na której jest masz pokazowe lekcje, tak, dla orientacji. Wydaje mi się, że nie jest zły ten e-learning, warto z niego skorzystać. Jeszcze kilka lat temu był płatny. Teraz dla użytkowników naszej strony wszystko jest bezpłatne. Wystarczy się ze mną tutaj skontaktować. Dam namiary na login i hasło. Jeżeli chcesz skorzystać, pamiętaj pisz tutaj, wyślij do mnie prywatną wiadomość a nie rejestruj się sama na e-learningu. Pozdrawiam administrator
Biznes

Marek4331

Post autor: Marek4331 » 14 kwie 2018 08:33

Ja z tego korzystałem i bardzo jestem z tego powodu zadowolony bo nauka mi idzie szybko

ODPOWIEDZ

Wróć do „E-learning na biznesmamy.pl”