Jaka drukarka do etykiet

...czyli pytania zaczynające się od jaki, jaka, jakie... i dotyczące biznesu
Awatar użytkownika
Hanna

Jaka drukarka do etykiet

Post autor: Hanna » 10 lip 2018 16:11

Witajcie, prowadzę sklep internetowy i potrzebuję małej drukarki do etykiet - nie musi być bardzo wydajna, ale ważne by była bezawaryjna, łatwa w naprawie oraz by koszty eksploatacyjne były jak najniższe. Głównie chodzi mi o proste etykiety samoprzylepne. Z tego co widziałam w internecie to popularne są drukarki Zebra, jest też trochę drukarek Brother i się w sumie waham. Możecie coś polecić?

arlett

Re: Jaka drukarka do etykiet

Post autor: arlett » 10 wrz 2018 05:28

Etykiety samoprzylepne możesz bez problemu zamowić tutaj labelexpress.eu
Wydrukują je i prześlą w Ciągu trzech dni. Oferta jest bardzo rozbudowana a jakość druku wysoka. Sama myślę o nawiązaniu współpracy z tą firmą.

zdetka

Post autor: zdetka » 13 wrz 2018 14:38

Jeżeli chodzi o drukarki do etykiet, to tylko drukarka Zebra. Jestem pewna, ze będziesz zadowolona z tego wyboru. Sprzęt nie jest drogi, a sprawdza się naprawdę bardzo dobrze.

miloszka

Post autor: miloszka » 24 wrz 2018 15:10

To ma być drukarka do użytku własnego, czy w firmie? Ile mniej więcej dziennie zamierzacie drukować etykiet? To bardzo ważne pytania, dzięki którym znajdziecie sprzęt dostosowany do waszych potrzeb.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 23 paź 2018 10:51

Ja wychodzę z założenia, że takie kwestie najlepiej po prostu zawierzyć firmie, która dobrze się na tym zna. Na myśl przychodzi mi przede wszystkim Label Express, gdzie stosują technologię druku cyfrowego. Na podstawie https://labelexpress.eu/ sami możecie się przekonać, jakie daje to Wam możliwości. Nie bagatelizujcie tego, bo to może znacznie pchnąć sprzedaż Waszych produktów do przodu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jaki, jaka, jakie”