Strona 1 z 1

Jaki prezent dla piłkarza?

: 24 maja 2017 13:07
autor: izabiznes
Witam, tak jak w temacie, szukam prezentu dla mojego chłopaka, który gra w piłkę nożną. Chciałabym żeby miał pożytek z tego co mu kupię podczas treningów, dlatego zastanawiam się nad jakimś wyposażeniem czy gadżetem. Pomyślałam o takich skarpetach: https://hurtowniasportowa.net/produkty/odziez/pilka-nozna/skarpety-getry co o tym myślicie i które według Was są najlepsze? Będę wdzięczna za podpowiedzi.

Re: Jaki prezent dla piłkarza?

: 24 maja 2017 16:01
autor: Ramona34
Ja bym raczej stawiała na piłkę, choć inne gadżety też mogą być przydatne, ochraniacze, czy też strój ulubionej drużyny. No jeżeli ma to być prezent oryginalny to można się pokusić o jakiś przedmiot z podpisem znanego piłkarza.

Re: Jaki prezent dla piłkarza?

: 26 maja 2017 15:43
autor: Waleriana
Może piłkarzyki, taki stół do grania. Wyrabia zwinność tym razem nie nóg ale i rąk. Mężczyźni jak i chłopcy uwielbiają w coś takiego grać.

Re: Jaki prezent dla piłkarza?

: 09 lip 2017 22:15
autor: opiekunka
A może wspólna wyprawa na mecz byłaby dla niego super prezentem. Jeżeli futbol lubi, to na pewno lubi chodzić na mecze piłkarskie.

Re: Jaki prezent dla piłkarza?

: 23 mar 2018 08:29
autor: monikabert90
Ja też ostatnio stałam przed wyborem prezentu dla piłkarza, jednak stwierdziłam, że takie rzeczy jak koszulki, getry, buty itp. przecież ma i to w dużych ilościach, więc nie warto czegoś takiego kupować. Natomiast znalazłam unikalną monetę z EURO2016 i pomyślałam, że będzie to idealny prezent, ponieważ chłopak ten ma właśnie drugie hobby poza piłką nożną, a mianowicie zbieranie starych monet oraz znaczków :) Prezent oczywiście był trafiony, myślę, że taka unikalna moneta mogłaby się spodobać nie tylko numizmatykowi ;)

Re: Jaki prezent dla piłkarza?

: 31 mar 2018 14:39
autor: Amelia
Może sportowy zegarek. Fajne są Aztoriny.

Re: Jaki prezent dla piłkarza?

: 19 cze 2018 22:25
autor: Bandzia
hmm dla pilkarza? To jak nic to pasuje stroj pilkarski - oczywiscie oryginalny, a nie jakas marna podroba z marketu czy innego 'ryneczku'. W takim stroju mozna albo grac samemu, bez obawy ze po 2 praniach sie zmechaci, albo spokojnie dopingowac swoja ukochana druzyne.

Re: Jaki prezent dla piłkarza?

: 23 lip 2018 17:13
autor: emanuela
Tak, jak pisali poprzednicy, najlepszym rozwiązaniem będzie strój piłkarski. Możesz też po prostu kupić dobrej jakości koszulkę i spodenki. W hurtowniach internetowych jest bardzo duży wybór rzeczy tego typu.