Strona 1 z 1

Jaka domena pod sklep internetowy

: 10 cze 2017 14:41
autor: Waleriana
Jaka domena najbardziej by się nadawała pod sklep internetowy. Tak sądzę, że domena też ma znaczenie, czym powinna się charakteryzować. Wiadomo, że na początku trzeba ją wybrać, potem czasami już jest za późno.

Re: Jaka domena pod sklep internetowy

: 12 cze 2017 12:09
autor: majaa862
Moim zdaniem domena dla sklepu przede wszystkim powinna być oryginalna, nie powinna być jednak zbyt długa, ani trudna do zapamiętania - co do końcówki, to .pl oczywiście będzie najbardziej odpowiednia. Wiele domen jest już jednak zajętych, wiec może być problem ze znalezieniem odpowiedniej - na cal.pl/domeny można sprawdzić dostępność domeny i jeśli jest wolna, to w kilka chwil ją zarejestrować.

Re: Jaka domena pod sklep internetowy

: 24 cze 2017 12:42
autor: Bella
Domena powinna odzwierciedlać to co sprzedajemy, tak, żeby się klientom kojarzyła z towarem który poszukują.

Re: Jaka domena pod sklep internetowy

: 12 lip 2017 07:24
autor: puszysta
Odzwierciedlająca to co się sprzedaje. Nazwa w tytule jest według mnie bardzo ważna.

Re: Jaka domena pod sklep internetowy

: 12 lip 2017 18:12
autor: mamami
Pod sklep to juz lepiej zastanowic sie nad jakas lepsza domena, na pewno chwytliwą. Myśle ze ta z pl wystarczy. Ja mam domene pod swoja strone z pl od Hekko. Hosting tez u nich wykupuję, płacę niecałe 20 zł miesięcznie.

Re: Jaka domena pod sklep internetowy

: 20 mar 2018 21:12
autor: SzalonaMama
Jak pod sklep to musi się fajnie rozbudowywać i być łatwą w pozycjonowaniu. Polecam tego usługodawce hostingowego netmark.pl. Ma bardzo dobrą oferte i porządne domeny w sprzedaży. Na pewno będziesz zadowolony :)