Jak inwestować i oszczędzać?

...czyli pytania zaczynające się od jaki, jaka, jakie... i dotyczące biznesu
Awatar użytkownika
nataliole

Jak inwestować i oszczędzać?

Post autor: nataliole » 16 sty 2018 20:25

Czy da się jednocześnie inwestować oraz oszczędzać? Znacie jakieś sprawdzone metody? Co myslicie o cyfrowych walutach?
Rzadkie widywanie ludzi pozwala przypisywać im wszystkie możliwe doskonałości.

hel.kul

Re: Jak inwestować i oszczędzać?

Post autor: hel.kul » 19 sty 2018 10:50

Proponuję założyć sobie rachunek w domu maklerskim. To otwiera Wam drogę do wielu najróżniejszych inwestycji. Tym sposobem możecie inwestować w Forex, akcje giełdowe, indeksy giełdowe i wiele innych, na przykład surowce i towary. Możliwości jest wiele - a im więcej możliwości, tym większa szansa na dobry zysk.

Benedykta

Post autor: Benedykta » 13 mar 2018 13:22

Raczej już teraz w cyfrowe waluty nie warto inwestować. Bańka spekulacyjna pewnie pęknie i będzie jedno wielkie bum.

Suzana

Post autor: Suzana » 30 mar 2018 13:22

Według mnie najlepsza inwestycją sa teraz mieszkania. warto w nie inwestować, szczególnie gdy ma sie duzo swojej gotówki i wkładu własnego. Ja postanowiłam własnie kupic nieruchomość nad morzem na której chcę zacząć zarabiac. Kupiłam apartament Lubicz w miejscowości Rowy. To typowo turystyczna miejscowość, więc zamierzam to mieszkanie wynajmować.

lana52

Post autor: lana52 » 31 mar 2018 15:14

Wychodzę z założenia, że naprawdę dobrze inwestować w mieszkania. Uważam, że mieszkania na wynajem są jedną z najbezpieczniejszych form inwestycji, dającą spory zysk. Trzeba tylko inwestować w mieszkania zlokalizowane w centrach dużych miast, które łatwo będzie można wynająć...

Nati89

Post autor: Nati89 » 04 kwie 2018 09:36

Dobrą inwestycją są nieruchomości, na pewno też jest to bezpieczna opcja. Kupujesz mieszkanie jedno lub kilka i wynajmujesz, Z takiego dochodu można też sporo oszczędzić.

biedroska

Post autor: biedroska » 04 kwie 2018 23:23

Ja również stawiam na inwestycje w nieruchomości. Ostatnio kupiłam mieszkanie pod wynajem w Krakowie. Odpowiednią ofertę pomogło mi znaleźć biuro nieruchomości ABC Dom. Mieszkanie ma bardzo dobrą lokalizację, więc mam pewność, że nie będzie stało puste.

Awatar użytkownika
jegowy

Post autor: jegowy » 17 kwie 2018 14:58

Znajomy zainwestował pieniądze w nieruchomość nad morzem. Zakupił jeden z apartamentów w nowo powstałym osiedlu- rezydencji w Ustroniu Morskim. Są to całoroczne apartamenty i domy, idealne na wynajem w sezonie, jak również poza sezonem. W ramach obiektu znajdą się m.in. basen, korty tenisowe, plac zabaw, tereny zielone i rekreacyjne, co sprzyja wypoczynkowi o każdej porze roku.

bella91

Post autor: bella91 » 25 kwie 2018 20:56

Mi ostatnio chodzi po głowie inwestowanie w kredyty. Znalazłam konkretną ofertę i chyba się zdecyduję. mozna sporo zarobić nie wiele inwestując. Czy ktos z was w ten sposob zarabia?

tomcio988

Post autor: tomcio988 » 26 kwie 2018 15:36

Każda forma inwestowania jest dobrym rozwiązaniem, jednak trzeba to robić z głową. Trzeba wiedzieć w co inwestujemy i kiedy najlepiej się wycofać by zyskać, a nie stracić. Akcje w spółki mają najwyższy potencjalny zwrot porównując je z innego rodzaju możliwościami inwestowania. Myślę, że można dlatego zainteresować się tematem inwestycji w akcje ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jaki, jaka, jakie”