Jaka drukarka do firmy?

...czyli pytania zaczynające się od jaki, jaka, jakie... i dotyczące biznesu
karolinka
Kontakt:

Jaka drukarka do firmy?

Post autor: karolinka » 12 mar 2018 10:14

Od jakiegoś czasu zauważyłam, że w mojej firmie dość mocno zwiększyły się ponoszone koszty druku. Jest to oczywiście związane z jej rozwojem. Ale wiem też, że wymiana sprzętu drukującego może przyczynić się do obniżenia kosztów i optymalizacji wydatków z tym związanych. Przeglądam informację na ten temat, ale nie do końca wiem na co zwrócić uwagę przy wyborze sprzętu tak by faktycznie zaoszczędzić na tej inwestycji. Czy możecie coś doradzić?

gosh

Re: Jaka drukarka do firmy?

Post autor: gosh » 12 mar 2018 12:41

U mnie jest urządzenie wielofunkcyjne HP.

zdetka

Post autor: zdetka » 10 kwie 2018 12:24

Sama do niedawna się nad tym zastanawiałam, jak zaoszczędzić na drukarce? Odpowiedź jest bardzo prosta, w obecnych czasach wbrew pozorom opłacalne jest tylko wynajmowanie sprzętów biurowych, w tym drukarek. Sama korzystam z usług i jestem bardzo zadowolona. Płacę miesięcznie 27zł a w zamian otrzymuję sprzęt najwyższej jakości, razem z materiałami eksploatacyjnymi takimi jak tusze czy tonery.

applepie

Post autor: applepie » 22 cze 2018 14:22

jakie zamienniki tuszy Wam się najbardziej sprawdzają? Co sądzicie o active jetach?

sikorka

Post autor: sikorka » 10 lip 2018 15:28

active jet to górna pólka jeśli chodzo i zamienniki, są porównywalne w jakości do oryginałów, nie są najtańsze ale za to są bardzo dobre jakościowo

Awatar użytkownika
Martuszka88

Post autor: Martuszka88 » 09 lis 2018 15:26

U nas sprawdza się urządzenie wielofunkcyjne i nawet nie wychodzi to tak drogo jak się je dzierżawi od kogoś. My właśnie na ten sposób się zdecydowaliśmy. Dzierżawimy urządzenie od 3dOffice https://3doffice.pl/. Wcześniej mieliśmy tylko drukarki, ale po pierwsze wraz z rozwojem firmy potrzebowaliśmy już czegoś więcej, a po drugie jak drukarka się nam popsuła to oddaliśmy do serwisu, a pan nam polecił dzierżawę urządzenia wielofunkcyjnego. Zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie. Najpierw uznałam, że przynajmniej w taki sposób można przetestować takie urządzenie, a później ewentualnie kupić. Ale jak na razie zostajemy przy dzierżawie, bo mamy atrakcyjne warunki.

izabela44

Post autor: izabela44 » 13 lis 2018 08:56

Jeśli chodzi o doskonałą jakość wydruku to Epsony polecam. Te drukarki nigdy mnie nie zawiodły. Dodatkowo są mega ekonomiczne. Sama mam L3111, bezkartridżową. W zestawie z drukarką dostałam zapas atramentu na ok. 3 lata, co pozwoli mi sporo zaoszczędzić. Sama drukarka świetnie wygląda. I Epson co jakiś czas ma fajne promocje - teraz cashback - oddają część pieniędzy wydanych na sprzęt. Przy moim modelu było to 100 zł, ale przy innych oddają nawet więcej.

Hasseln

Post autor: Hasseln » 13 lis 2018 10:36

Poszukaj pod względem opinii. Na pewno tak coś znajdziesz.

______
http://www.oferujemyprace.pl/naglosnien ... potrzebne/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jaki, jaka, jakie”