Jak inwestować pieniądze

...czyli pytania zaczynające się od jaki, jaka, jakie... i nie mające styczności z biznesem
Awatar użytkownika
ExVen

Jak inwestować pieniądze

Post autor: ExVen » 16 sty 2018 18:11

Jak inwestować niewielkie pieniądze? Gdzie ulokować posiadany w tym aspekcie kapitał? Możecie coś doradzić?
Powiedziała: możemy niechcący się połamać, ale to, czy te złamania będą otwarte, zależy od nas.

hel.kul

Re: Jak inwestować pieniądze

Post autor: hel.kul » 19 sty 2018 10:51

Załóż sobie rachunek w domu maklerskim. Tam możesz inwestować w wiele różnych rzeczy. To Ty decydujesz jakie kwoty i w co inwestujesz. Czytałam ostatnio o tym, że można nawet inwestować w surowce i towary.

opiekunka

Post autor: opiekunka » 19 lut 2018 12:14

Inwestycja w giełdę ma swoje plusy. Zwykle aukcje firm idą w dużym okresie czasu do góry, wystarczy trochę poobserwować. Można oczywiście też stracić, szczególnie w wypadku firm mało znanych. Tutaj jest duże ryzyko, ale i zyski mogą być duże.
Biznes forum

Lukrecja

Post autor: Lukrecja » 26 lut 2018 15:35

Giełda to dość ryzykowna rzecz. Niejeden już zbankrutował i został z niczym. Mając większe pieniądze wydaje mi się, że warto w nieruchomości inwestować i przeznaczać je na wynajem.

Suzana

Post autor: Suzana » 08 mar 2018 10:51

Najlepsza inwestycja, to inwestycja w nieruchomości. Opłaca się je kupować dlatego, ze nadal są w dobrych cenach. Dlatego teraz zdecydowałam sie na zakup nieruchomości pod wynajem i zainwestowałam pieniądze w apartament Lubicz w nadmorskiej miejscowości Rowy. Mam zamiar wykończyc to mieszkanie i zarabiac na nim poprzez wynajem. Wtedy szybciej się zwróci, a później zacznie na siebie zarabiać.

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 12 mar 2018 16:27

Ja też uważam, że inwestycja w nieruchomości to dobry pomysł, ale trzeba pammiętać o tym, że rynek rządzi się swoimi prawami i nie każde mieszkanie jest jednakowo atrakcyjne dla wynajmujących. Ja korzystałam z usług biura nieruchomości Abc dom, aby mieć pewność, że inwestycja będzie opłacalna. Znając moje plany dobrali odpowiednią ofertę mieszkania pod wynajem w Krakowie.

bella91

Post autor: bella91 » 04 kwie 2018 09:24

Myslę, ze w dzisiejszych czasach najpewniejszą inwestycją jest mieszkanie. Na stronie biura nieruchomości widziałam spory wybór mieszkań w Rzeszowie i okolicach. sama myślę o kupnie mieszkania pod wynajem. mam już dwa eM w Krakowie i czas na kolejne. To świetne zabezpieczenie na przyszlość dla dzieci.

luśka33

Post autor: luśka33 » 19 maja 2018 16:46

Mój tata np. inwestuje w złoto, bardzo wąska "dziedzina", ale Tata ma akurat w tym zakresie dużą wiedzę i chyba idzie mu to dobrze :)

Joannica

Post autor: Joannica » 28 maja 2018 13:22

Ja postanowiłam zainwestować w złote monety.

Suzana

Post autor: Suzana » 04 cze 2018 12:01

Najlepiej teraz inwestować w nieruchomości. Sama zdecydowałam się na zakup nieruchomości nad morzem w miejscowości Rowy. Kupiłam apartament Lubicz, który ma świetna lokalizację. Z racji, że Rowy to typowo turystyczna miejscowość, to mam zamiar wynajmować mieszkanie i zacząć na nim zarabiać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jaki, jaka, jakie”