Mus do ciała czy balsam?

...czyli pytania zaczynające się od jaki, jaka, jakie... i nie mające styczności z biznesem
kobietapracujaca

Mus do ciała czy balsam?

Post autor: kobietapracujaca » 01 lut 2018 12:58

Co sprawdza się u Was lepiej jeśli idzie o pielęgnację skóry?
Czytałam o tym, jak działa taki jeden mus do ciała od Nacomi.
Ogólnie też nawilża i pielęgnuje ciało, ale za to szybciej się wchłania i łatwiej rozsmarowuje.
Jestem ciekawa jak wam się to sprawdza.
Korzystacie z takich kosmetyków?

gosh

Re: Mus do ciała czy balsam?

Post autor: gosh » 05 lut 2018 21:19

Ja częściej wybieram balsam do ciała.

izabiznes

Post autor: izabiznes » 25 maja 2018 10:07

Ja używam balsamy lub mleczka zima stawiam na balsam bo jest bardziej odżywczy a latem na mleczko ale niezależnie od produktu jest to neutrogena. Lubie ich produkty, są nie drogie i spełniają swoją role idealnie, wszędzie mogę je dostać nawet na półce w supermarkecie i to dla mnie ogromny plus do tego skóra jest po nich jedwabiście gładka.

izabela44

Post autor: izabela44 » 17 sie 2018 07:04

Balsam, ale dobrej jakości. Wiem, że np. Magvita ma takie w ofercie. Popatrz na ich stronie https://magvita.pl/. Te balsamy oparte są na oleju kokosowym - naturalnym z Fidżi. Taki olej zawiera dużo witaminy E i antyoksydantów. Balsamy świetnie nawilżają i regenerują skórę. Spróbuj.

Elsa

Post autor: Elsa » 29 sie 2018 12:30

Ja używam kremów do pielęgnacji w zależności od pory roku czy też nastroju, czy pory dnia. I stosuję balsamy, musy, masła, mleczka... uwielbiam szczególnie mleczka do ciała z yves rocher bo pięknie pachną i szybko się wchłaniają. Latem stosowałam również mgiełki. Ogólnie uwielbiam produkty do pielęgnacji ciała i zawsze wyjdę z drogerii z kolejnym kosmetykiem:D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jaki, jaka, jakie”