Jak często myć włosy

...czyli pytania zaczynające się od jaki, jaka, jakie... i nie mające styczności z biznesem
opiekunka

Jak często myć włosy

Post autor: opiekunka » 06 mar 2018 11:44

Zastanawiam się jak często myć włosy, raz na dzień raz na tydzień czy raz na miesiąc? Macie jakieś zdanie na ten temat?
Biznes forum

wandaraka

Re: Jak często myć włosy

Post autor: wandaraka » 12 mar 2018 12:43

Codziennie to duży błąd, szczególnie zimą. Wydaje mi się, że co kilka dni, do tygodnia. Nie trzeba przecież za każdym razem myć włosów pod prysznicem?

noelle

Post autor: noelle » 15 cze 2018 14:43

Niektórzy mają taki problem, że skóra głowy im się bardzo przetłuszcza i strasznie wyglądają z niemytymi włosami choć jeden dzień. A zimą i latem o to nietrudno, bo w jednym okresie jest klimatyzacja, w innym ukrop na zewnątrz, więc nic dziwnego, że skóra głowy poci się jak reszta ciała. Co prawda używam Nizoralu na swój problem z przetłuszczaniem, ale w moim przypadku raczej żaden preparat nie zadziała w 100%. Ja się czuję nieświeżo, jak nie myję włosów przynajmniej jeden dzień, więc zawsze się wkurzam, jak jestem chora i leżę w łóżku, bo nie mogę tego zrobić, by nie pogorszyć swojego stanu zdrowia. Ja myję włosy codziennie i odpuszczam sobie w weekendy, gdy nigdzie nie wychodzę.

luppy

Post autor: luppy » 21 cze 2018 08:22

Zawsze pozostaje jeszcze suchy szampon ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jaki, jaka, jakie”