Jakie zabiegi kosmetyczne?

...czyli pytania zaczynające się od jaki, jaka, jakie... i nie mające styczności z biznesem
malla

Re: Jakie zabiegi kosmetyczne?

Post autor: malla » 11 lip 2018 15:57

Jak widać tych zabiegów jest całkiem sporo :) Moim zdaniem każdy jest inny i zabiegi też powinny być dobierane indywidualnie. Grunt to znalezc dobry salon urody. Ja mieszkam we Wrocławiu i tu mogę śmiało polecić COCO-TIME. Pracują tam doświadczone kosmetyczki, które bardzo dbają o komfortow i bezpieczeństwo klienta. Oferta zabiegowa jest bardzo rozbudowana a ceny są bardzo rozsądne.

Chylon

Post autor: Chylon » 20 lip 2018 14:51

Ja korzystam z makijażu permanentnego, zabiegów przeciwzmarszczkowych i masażu bańką chinską. Na zabiegi tego typu uczęszczam do Salonu Libra, oferującego fantastyczne zabiegi. Wszystko odbywa się spokojnie, profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. Po każdym z zabiegów czuję się piękniejsza, młodsza a przede wszystkim pewniejsza siebie.

hel.kul

Post autor: hel.kul » 25 lip 2018 10:36

Poczytaj też o kosmetykach profesjonalnych polskiej marki Farmona. W niektórych gabinetach kosmetycznych w całej Polsce zabiegi są wykonywane właśnie z użyciem tych produktów. Myślę, że będzie to dobry wybór i będziecie z nich zadowolone.

Katerina21

Post autor: Katerina21 » 02 sie 2018 09:12

Fajnych zabiegów także z zakresu medycyny estetycznej na naszym rynku znajdziemy dzisiaj naprawdę wiele. Sama chętnie wybrałabym się. Można bowiem wybierać spośród wielu propozycji zarówno na twarz, jak i ciało, a nawet zafundować sobie odprężający masaż. Raz na jakiś czas każdej z nas przydałaby się wizyta w takim miejscu:).

luppy

Post autor: luppy » 03 wrz 2018 12:33

Powiększanie ust! W moim przypadku to poprawiło ogólny wygląd twarzy. Polecam wszystkim dr Wezgraja z Lublina.

ziuta82

Post autor: ziuta82 » 28 wrz 2018 16:11

Z zabiegów, mogę polecić skarpetki złuszczające Epilfeet byOlie. Efekt jak w salonie a taniej i można sobie samemu zrobić. Stosowany regularnie powoduje, że zawsze mamy zadbane stopy.

dynamical

Post autor: dynamical » 08 lis 2018 12:33

Ja osobiście mogę polecić laser frakcyjny lifting twarzy. Jest na prawdę świetny!

mamaja

Post autor: mamaja » 08 lis 2018 22:54

A ja polecam zabieg wyszczuplający sylwetkę Magnifico. Nie sądziłam, ze po takim zabiegu widać takie efekty. Ujędrnia sylwetkę, modeluje ciało, pozbywa się cellulitu, zwalcza tkankę tłuszczową - same plusy! A jest ich jeszcze więcej. Jeśli chcecie dziewczyny się poczuć dobrze w swoim ciele to jak najbardziej polecam szukać w gabinetach kosmetycznych takiego urządzenia :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jaki, jaka, jakie”