Jakie azjatyckie kosmetyki stosujecie?

...czyli pytania zaczynające się od jaki, jaka, jakie... i nie mające styczności z biznesem
kobietapracujaca

Jakie azjatyckie kosmetyki stosujecie?

Post autor: kobietapracujaca » 29 maja 2018 12:04

I czy w ogóle?
Zastanawiam się czy te azjatyckie kosmetyki faktycznie są warte wypróbowania.
Poszperałam trochę i widziałam, że ta drogeria internetowa ma spory wybór.
Kupić?

gosh

Re: Jakie azjatyckie kosmetyki stosujecie?

Post autor: gosh » 30 maja 2018 09:49

Jakieś konkretne marki polecasz?

elabarbara

Post autor: elabarbara » 15 sie 2018 09:26

Bardzo ciekawą ofertę kosmetyków do pielęgnacji twarzy oferuje sklep Calluna Medica. Nie wiem jaki rodzaj cery posiadasz, ale zobacz sama, że mają kilka produktów, które są przeznaczone do różnych problemów skórnych. Ja mam cerę odwodnioną, więc mi podpasywał ten naturalny krem głęboko nawilżający i odżywczy. Jeszcze chcę sobie do niego domówić maseczkę odżywczo-nawilżającą POLSKA. Ta maseczka jest wygodna w zastosowaniu, bo ma formę płachty.

mamaja

Post autor: mamaja » 16 sie 2018 16:25

azjatyckich kosmetyków nie miałam jeszcze okazji testować. Za to bardzo lubię kosemtyki naturalne bo uważam, ze są nie tylko skuteczne ale także bezpieczne. Mam cerę suchą i codziennie używam kremu nawilżająco-ochronnego Idractive Moisture Daily Protection. Nie dość, że nawilża na wiele godzin to jeszcze super sprawdza się jako baza pod makijaż. W składzie m.in pantenol czy masło shea.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jaki, jaka, jakie”