Jaki wybrać monitor i komputer do biura?

...czyli pytania zaczynające się od jaki, jaka, jakie... i nie mające styczności z biznesem
chimera

Jaki wybrać monitor i komputer do biura?

Post autor: chimera » 11 cze 2018 14:23

Hej, swój biznes mam już od jakiegoś czasu, ale do tej pory pracowałam na laptopie. Teraz postanowiłam się przesiąść na pc, bo tak jest dla mnie wygodniej, a przed komputerem spędzam jednak trochę czasu. Potrzebuję monitor i komputer typowo na potrzeby biurowe, nic więcej. Nie musi być najlepszy i najdroższy, ważne w sumie jest dla mnie to, żeby był dobrej marki i bezawaryjny. Ktoś tutaj się na tym zna i mógłby konkretnie doradzić? Dla mnie to czarna magia...

narcyzja

Re: Jaki wybrać monitor i komputer do biura?

Post autor: narcyzja » 14 cze 2018 21:45

Jeżeli szukasz takich sprzetów to możesz zajrzeć tutaj itnes.pl. Wybór jest bardzo duży, jednak do biura to polecałabym Ci bardziej laptop niż komputer stacjonarny, zajmuje o wiele mniej miejsca :) zostaje go więcej na papiery :) uwierz mi wiem co mówie :)

Inatka93

Re: Jaki wybrać monitor i komputer do biura?

Post autor: Inatka93 » 29 cze 2018 09:03

Dobre parametry i możliwość dopasowanie - to moim zdaniem dwie główne cechy, które powinieneś wziać pod uwagę. Dobra rozdzielność wyświetlacza też jest w cenie. Pamiętaj jeszcze, by do komputera, jeśli nie wybierzesz laptopa, dokupić przelotkę na takie karty pamięci. Może Ci się to przydać, ja nie mam i często mam problem z przegrywaniem danych.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jaki, jaka, jakie”