Kreatywna księgowa

Zadaj pytanie księgowemu, może tutaj znajdziesz odpowiedź?
lana52

Re: Kreatywna księgowa

Post autor: lana52 » 15 mar 2018 14:40

Natomiast ja uważam, że księgowością dobrze jest zająć się samodzielnie. Tym bardziej, że naprawdę jest nieskomplikowana. Jeśli korzysta się przy tym z oprogramowania od wfirma.pl nie powinna sprawić żadnych problemów! To oprogramowanie można wypróbować zupełnie za darmo!

elabarbara

Post autor: elabarbara » 17 mar 2018 11:31

Właściciele firm coraz chętniej decydują się na wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów. Tradycyjny obieg dokumentów, niedostosowany do potrzeb przedsiębiorstwa i pracowników, skutkuje licznymi problemami . Dlatego ja postanowiłam ulepszyć i ułatwić sobie i innym pracę i zgłoszę się do firmy, która ma ciekawą ofertę. Myślę że warto poznać szczegóły, można zaoszczędzić czas i pieniądze.

Yerna

Post autor: Yerna » 19 kwie 2018 15:26

Pomyśl jeszcze nad właściwym oprogramowaniem dla księgowości. Sporo firm na tym pracuje, więc jak jeszcze nie wybrałeś nic to możesz sobie sprawdzić jak to działa i ile kosztuje. Najlepiej umówić się na prezentację zdalną i niech pokażą Ci jak to działa. Coś takiego prowadzi m.in connecto.pl to skontaktuj się z nimi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Księgowi”