Prawnik do spraw ubezpieczeniowych

Zadaj pytanie prawnikowi, może prawnik udzieli Tobie odpowiedzi?
Oliwkaaa

Re: Prawnik do spraw ubezpieczeniowych

Post autor: Oliwkaaa » 18 sty 2018 18:23

Najlepiej skonsultować się z prawnikiem- podpowie co można zrobić i pomoże w wypełnianiu wniosków i różnych innych papierów. Sama mogę polecić Tomasza Tomaszczyk z JST, doświadczony, skuteczny i rzeczowy na pewno dobrze podpowie.

kewlar

Post autor: kewlar » 23 sty 2018 19:59

Trójmiasto słynie z kilku dobrych kancelarii, gdzie zajmują się wieloma sprawami, z wielu dziedzin prawa. W Tczewie jest Kancelaria Cejrowski, obok notariusz w razie potrzeby. Można kompleksowo załatwić sprawy związane ze spadkiem czy cywilne, gdzie akt notarialny jest niezbędny w wielu przypadkach. Do tego doświadczenie i ogromna wiedza - stąd tyle sukcesów.

bierka

Post autor: bierka » 31 sty 2018 19:07

Dla mnie najlepszym prawnikiem jest Pani Natalia Zielmachowicz,powiem Wam dwoje z mojej rodziny korzystało z jej usług. Zawsze najwyższy poziom, duże zaangażowanie, profesjonalizm i przede wszystkim wiedza i doświadczenie.

Wiki22

Post autor: Wiki22 » 12 lut 2018 21:39

Ja również mogę polecić Pana Tomasz Tomaszczyk z kancelarii JST! Zaangażowany, skuteczny a jego doświadczenie może okazać się ogromnie pomocne w tej sprawie.

Majkaaa

Post autor: Majkaaa » 23 lip 2018 18:51

Pana Tomaszczyka znam i korzystam z jego usług w zakresie prawa pracy. Bardzo rzetelny, zaangażowany i doświadczony, cieszy się dobrymi opiniami.

Mileneczka

Post autor: Mileneczka » 21 wrz 2018 12:26

Powiem Ci, że te ubezpieczalnie często lubią robić nas w "Konia". Dlatego lepiej jak zajmie się Twoją sprawą jakiś dobry prawnik Słupsk, który będzie wiedział jakie ruchy wykonać, by uwzględnić twoje prawa. Możesz się zgłosić do http://kancelariazs.pl/ , moim zdaniem mają bardzo dobre podejście do klienta, starają się wygrać każdą nawet najmniejszą sprawę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Prawnicy”