Kredyt hipoteczny na mieszkanie

Zadaj pytanie doradcy finansowemu, może tutaj na forum uzyskasz odpowiedź?
aisag

Kredyt hipoteczny na mieszkanie

Post autor: aisag » 06 lut 2018 12:19

Na DobrzeZamieszkasz.pl znajdziesz listę dokumentów potrzebną do kredytu hipotecznego dobrzezamieszkasz.pl/zebranie-dokumentacji-do-wniosku-kredytowego

vikav

Re: Kredyt hipoteczny na mieszkanie

Post autor: vikav » 20 lut 2018 22:44

Niektórzy z deweloperów oferują usługę jaką jest pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na mieszkanie.
Tak jest na przykład w przypadku kiedy będziecie chcieli kupić nowe mieszkania Kosakowo na Osiedlu Harmony Dębogórze od dewelopera DS Development.

Working mommy

Post autor: Working mommy » 21 lut 2018 10:01

Przy hipotece jest bardzo dużo formalności i papierologii. Ja bym sobie nie poradziła, gdyby nie pomoc doradcy finansowego. Możecie skorzystać z wiedzy ekspertów open.pl. Ich usługi są bezpłatne, pomagają skompletować dokumenty na podstawie oszacowanej zdolności kredytowej, a my oszczędzamy dzięki temu wiele czasu.

bella91

Post autor: bella91 » 04 kwie 2018 10:50

Wydaje mi się, ze teraz większość osób ma kredyt na mieszkanie lub dom. ja znalazłam niedawno ofertę biura nieruchomości i myślę o mieszkaniu w Rzeszowie. Chcę wziąć kredyt bo sama nie jestem w stanie odłożyć pieniędzy na własne mieszkanie a wynajem nie wchodzi w grę. Uważam, ze lepiej płacić kredyt niż wynajmowac.

NataliaChrzan

Post autor: NataliaChrzan » 04 kwie 2018 21:46

Banki ciągle zmieniają warunki i kryteria na podstawie, których możemy starać się o kredyt hipoteczny. Większość osób marzy o własnym, choćby niewielkim, mieszkaniu. Trudno cały czas wynajmować pokój czy kawalerkę. Koszt wynajmu pokrywa część raty, więc wynajem nie opłaca się na dłuższą metę.

gosia iq

Post autor: gosia iq » 25 kwie 2018 11:39

o ile kredyt gotówkowy, w większości przypadków możemy sobie załatwić sami, to kredyty hipoteczne, zawsze polecam robić przez pośredników.

dlaczego?

poczytajcie o tym na stronie iqbanque.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Doradcy finansowi”