Platforma parkingowa

Chcesz porozmawiać o usługach, możesz tutaj zabrać głos.
zuzia.gola

Platforma parkingowa

Post autor: zuzia.gola » 23 mar 2017 13:48

Czy według was opłaca się zamawiać platformę parkingową taką jak ta: metaltech.pl/platformy-parkingowe . Zastanawiam się nad takim czymś, ponieważ u nas jeden garaż a dwa auta i zawsze jest problem.

pracowita

Re: Platforma parkingowa

Post autor: pracowita » 07 kwie 2017 11:35

Jak nie ma miejsca, to może być dobre rozwiązanie. Oszczędza się na kosztach w długiej perspektywie. Widziałam coś takiego już kiedyś.

Dabo
Kontakt:

Post autor: Dabo » 14 lis 2017 22:08

Ja wybrałam nieco tańsze rozwiązanie a mianowicie garaż blaszany. Blaszak świetnie wygląda i jestem z niego bardzo zadowolona. Zamówiłam go oczywiście wraz z darmowym montażem w ciągu kilku dni.

Elizka

Post autor: Elizka » 13 lut 2018 15:24

Ja chyba jednak skłonię się bardzie w kierunku garażu betonowego. Tego typu garaże produkują oczywiście z betonu i jest to beton klasy C25/30, C30/37 lub C35/45. Warto w tym miejscu podkreślić, że zarówno ściany jak i dach budynku są jednym odlewem, ponieważ producenci takich konstrukcji dysponują określonymi szablonami. Taka konstrukcja zapewne jest o wiele bardziej trwała.

Awatar użytkownika
Martuszka88

Post autor: Martuszka88 » 21 wrz 2018 15:40

Hej,
moi rodzice zdecydowali się na garaż blaszany z tej firmy https://www.cgt.com.pl/, dlatego że mają superofertę. Fachowcy dostosowują się do wymagań klienta i dają możliwość określenia wymiarów, spadu dachu, rodzaju bramy... Wszystko sprawnie udało się załatwić, choć rodzice mieszkają dość daleko od siedziby firmy, ale firma oferuje dowóz do każdego miejsca. Garaż jest też objęty gwarancją i jak pytałam to są zadowoleni z realizacji. Oby jak najdłużej im posłużył. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Usługi ogólnie”