Ogród

Chcesz porozmawiać o usługach, możesz tutaj zabrać głos.
lana52

Re: Ogród

Post autor: lana52 » 24 sie 2018 17:15

Aby ogród prezentował się na prawdę pięknie, muszą w nim znajdować się zadbane i zdrowe rośliny.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 25 sie 2018 13:09

Wybór roślin, drzew i krzewów, znajdujących się w ogrodzie powinien być uzależniony od specjalistów, którzy są odpowiedzialni za aranżację. Gdy nasz ogród był projektowany to za pomysły tego typu odpowiedzialna była ekipa. To był świetny wybór! Idealnie rozstawili rośliny i krzewy, teraz tworzą one kompozycję idealną. :)

kasiunia1

Post autor: kasiunia1 » 26 sie 2018 08:53

Myślę ,że większość z nas lubi ogrody, jednak nie wszyscy lubią wykonywać prace w ogrodzie.Jeszcze mniej osób wie jak to robić :shhh: .Sami uczyliśmy się na własnych błędach... a można było posłuchać mądrzejszych albo poczytać w internecie. Dzisiaj z pewnością już nie popełnilibyśmy wielu błędów bo słuchamy i czytamy i pomimo tego ,że mamy już nie małe doświadczenie korzystamy z wielu poradników i rad. Od dłuższego już czasu korzystamy z porad zawartych na jednej ze stron a ostatnio skorzystaliśmy z informacji na temat tego jak zrobić dobrą nalewkę z malin .To tylko jedna z wielu innych ciekawych i przydatnych propozycji. Cały czas się uczymy i mamy tego świadomość, pzdr

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 01 wrz 2018 13:37

Przy czym jeśli chcecie stworzyć porządną uprawę, to będą Wam to tego potrzebne pewne sprzęty i narzędzia. Na pewno kluczową rolę odegrają takie lampy, szczególnie w pomieszczeniach zamkniętych. Bez tego ciężko o pozytywne efekty.

hel.kul

Post autor: hel.kul » 05 wrz 2018 14:11

Wybór odpowiedniego ogrodzenia to dla mnie największy dylemat. Podobają mi się ogrodzenia łupane i nad czymś takim się właśnie zastanawiam. Takie ogrodzenie łupane bardzo ciekawie dopasuje się też do wzoru na elewacji domu.

foxi

Post autor: foxi » 13 wrz 2018 23:01

Z reguły ogród znajduje się przy domu. Zarówno w domu jak i w ogrodzie jest wiele do zrobienia... tylko ,że moim zdaniem do fajna praca , po prostu przyjemna.Poradniki ułatwią zajmowaniem się domowymi sprawami samemu.Każdy prawie szuka w necie jak zrobic czy naprawić to czy tamto. Po co płacić za drobne sprawy jak można samemu je wykonać .pzdr
biuro rachunkowe Wodzisław Śląski http://ekasc.pl/

Lelka

Post autor: Lelka » 11 lis 2018 18:28

Ja swój ogród od samego początku urządzałam sama. W tym roku postanowiłam zmienić stare płotki odgradzające chodniki od trawnika i grządek na palisady łupane jońca ponieważ prezentują się o wiele ładniej i pozwoliły mi stworzyć w części ogrodu poziomową skarpę z kwiatami oraz oddzielić trawniki od ścieżek prowadzących do domu i na taras.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Usługi ogólnie”