Dezynsekcja Warszawa

Chcesz porozmawiać o usługach, możesz tutaj zabrać głos.
MikaMika
Kontakt:

Dezynsekcja Warszawa

Post autor: MikaMika » 20 gru 2013 12:30

TCH SERVICE obejmują sprzątanie różnego typu pomieszczeń użyteczności publicznej. W ofercie firmy znajdują się również takie usługi jak: dezynsekcja Warszawa, deratyzacja i wiele innych. Świadczymy usługi tylko na najwyższym poziomie dostosowując się do wymagań klienta.

Wrench19

Re: Dezynsekcja Warszawa

Post autor: Wrench19 » 05 lut 2015 12:58

Nadchodzi powoli koniec zimy i zapewne wielu z Was rozpocznie wiosenne porządki w ogrodach. Warto przeprowadzić po zimie solidną deratyzację. Instrukcje jak to zrobić znajdziecie na blogu deratyzacjawdomu.wordpress.com/2014/10/06/jesien-co-nas-czeka-w-ogrodzie
Lepiej tego nie lekceważyć, w przeciwnym razie cały kolejny sezon będziecie walczyć z nieproszonymi gośćmi, jak choćby krety czy myszy.

uotwarte

Post autor: uotwarte » 06 lut 2015 14:33

Z uciążliwymi pluskwami pomogła się mi rozprawić firma http://greenstyle.com.pl/zwalczanie-pluskiew-warszawa/

DDD Robak

Post autor: DDD Robak » 03 maja 2015 05:42

imagesDRUXBQS0.jpg
Odkomarzanie | DDD Robak
imagesDRUXBQS0.jpg (8.07 KiB) Przejrzano 7761 razy
Nasza firma działa na polskim rynku od roku 2005, posiadamy jednak dziesięcioletnie doświadczenie poparte bogatą praktyką.
Specjalizujemy się w dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, dezodoryzacji oraz odkomarzanie.
Terenem naszej działalności jest Warszawa i cale województwo mazowieckie.
W swojej pracy wykorzystujemy innowacyjne technologie i systemy zwalczania insektów, mając jednocześnie na uwadze bezpieczeństwo naszych klientów.
Każdy zabieg realizowany jest zgodnie z systemami GMP, GHP oraz HACCP.
Jesteśmy skuteczni i profesjonalni, do potrzeb każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a nasze usługi cieszą się zaufaniem i uznaniem zleceniodawców.
W ramach naszej działalności zajmiemy się także zwalczaniem gniazd os i szerszeni i odgrzybianiem pomieszczeń.
Nasze referencje są najlepszym dowodem jakości naszej pracy.

nekonoasobu
Kontakt:

Post autor: nekonoasobu » 05 maja 2015 12:47

odkomarzanie to dobry pomysł zwłaszcza przed imprezą masową

Kaś90

Post autor: Kaś90 » 04 sie 2016 11:43

A znacie może firmy, które zajmują się dezynsekcją, jednak działają na terenie Łodzi? Poszperałam trochę w sieci i znalazłam tę ofertę krajowy.biz/firma,dezynsekcja-lodz-ddd-patrol-ozon-patrol, firma zajmuje się nie tylko dezynsekcją, ale także sprzedażą odpowiednich do tego preparatów, więc wydają się naprawdę solidni, może ktoś z Was miał styczność z tą firmą?

yvette

Post autor: yvette » 18 wrz 2016 18:08

Jeśli chodzi o dezynsekcję, to mogę polecić firmę DDD Ratunek, u mojej siostry w mieszkaniu, które wynajęła, skutecznie pozbyli się prusaków i innych niechcianych lokatorów. I nie są drodzy!

Koraa

Post autor: Koraa » 08 sty 2018 19:33

Mnie interesuje odpluskwianie. Jeżeli znacie kogoś sprawdzonego z Wrocławia to chętnie skorzystam z namiarów. Zależy mi na tym by było skuteczne i nie za drogie. Mam nadzieję, że mi pomożecie znaleźć kogoś odpowiedniego :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Usługi ogólnie”