Zabawki edukacyjne

Chcesz porozmawiać o usługach, możesz tutaj zabrać głos.
Wanda

Re: Zabawki edukacyjne

Post autor: Wanda » 26 lut 2018 13:33

A moim zdaniem świetnym prezentem są pociągi dla dzieci zwłaszcza dla chłopców, uważam, że to edukacyjna zabawka, rozwija kreatywność i logiczne myślenie. To też świetny sposób na to, żeby ojciec mógł spędzać więcej czasu z dzieckiem podczas wspólnej zabawy, układania torów itd.

PaulinaF

Post autor: PaulinaF » 28 lut 2018 12:35

A słyszeliście o Aqua Dragons? Bo ja byłam lekko zdziwiona jak koleżanka mi to pokazała :D Są to morskie smoki, stworzenia, które żyły na świecie już w czasach dinozaurów :D w zestawie są ich jajeczka, z których smoki się wyklują po umieszczeniu ich w dodanym do zestawu akwarium i zalaniu go wodą :) w dodatku całość super się prezentuje bo jest ono podświetlane ledami także wieczorem robi mega wrażenie :D jest to zabawka edukacyjna ponieważ dziecko uczy się odpowiedzialności bo musi doglądać zwierzątek i je dokarmiać a przy okazji może poznać wiele faktów z biologii czy geografii :) Moje dzieciaki już to mają i naprawdę je to wciągnęło :D

mama89

Post autor: mama89 » 11 mar 2018 08:34

Moim zdaniem, każda zabawka jest edukacyjna-pomijając tablety i gry komputerowe-to może naprawdę uzależnić. oje dzieciaki bardzo lubią klocki lego i potrafia bawić się godzinami. Mam dwie blizniaczki i one najbardziej uwielbiaja lego friends, Niedługo ich urodzinki i mam zamiar zamówic nowy zestaw. Dziewczynki marza o zestawie 'dom przyjaźni'.

sabina38

Post autor: sabina38 » 26 mar 2018 11:17

A zabawki Djeco - co o nich myślicie? Może któraś z Mam się wypowie na ich temat :) Zastanawiam się nad ich zakupem na prezent.

Clary084

Post autor: Clary084 » 14 maja 2018 18:07

Również uważam, że zabawki edukacyjne są najlepszym pomysłem dla dzieci. Szczególnie we wczesnej fazie rozwoju dziecka. To mogą być różnego rodzaju zabawki interaktywne czy stoliki edukacyjne. Dzięki temu dziecko cały czas uczy się czegoś nowego, poznaje świat i rozwija zmysły.

ilonacz

Post autor: ilonacz » 22 cze 2018 16:55

Sprawdź sobie zabawki Djeco, bardzo Ci je polecam - świetnie rozwijają kreatywne myślenie i wyobraźnię maluszków :)

karolina88

Post autor: karolina88 » 27 cze 2018 16:34

Mnóstwo fajnych zabawek edukacyjnych oferuje nam sklep Smily play. Wystarczy tylko wejść i poszperać i zdecydować czego nasz maluch potrzebuje i co musi w aktualnie rozwijać, bo takie zabawki bardzo pomagaja w rozwoju, w spostrzegawczości, w chodzeniu, a niektóre nawet potrafią uspać, jak na przykład karuzela nad łóżkiem, a to jest idealna alternatywa dla dzieci które spać nie lubią. :)

Szymonka

Post autor: Szymonka » 09 lip 2018 13:31

Znalezienie ciekawej zabawki dla naszego malucha czasami może okazać sie sporym wyzwaniem. Sama zastanawiam się, teraz co kupić córce by trochę się zajeła. Pomyślałam o takich jeździkach. Mogła by bawić sie nim w domu jak i na dworze. A wygladają na solidne to mogą posłużyć przez dłuższy czas.

anatolka

Post autor: anatolka » 24 lip 2018 15:34

Na Kidstown polecam zajrzeć, mają naprawdę fajny wybór zabawek, w tym właśnie edukacyjnych, które super rozwijają dziecko i pobudzają jego kreatywność i ciekawość świata :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Usługi ogólnie”