Opakowania foliowe

Chcesz porozmawiać o usługach, możesz tutaj zabrać głos.
agati866

Opakowania foliowe

Post autor: agati866 » 31 sie 2016 14:38

Może przyda się którejś z mam firma, która produkuje opakowania foliowe. Może potrzebujecie na wasze produkty zamówić coś nietypowego. Mają bardzo atrakcyjne ceny i potrafią wyprodukować nawet najbardziej nietypowe opakowanie. Polecam http://krajowy.biz/firma,producent-opak ... u-opak-fol.

gosh

Re: Opakowania foliowe

Post autor: gosh » 31 sie 2016 15:55

Ile kosztuje zamówienie takich opakowań?

hiphop12

Post autor: hiphop12 » 15 sty 2018 15:04

Opakowania, zarówno foliowe jak i papierowe biorę od ema-pol. Folie spożywcze, papiery do wypieków, torby foliowe i papierowe, torebki strunowe, taśmy pakowe oraz rolki kasowe i do metkownic sprawują się wyśmienicie, dzięki czemu jesteśmy świadomi korzystania z produktów o najwyższej jakości. Co najważniejsze, wykonują także nadruki na opakowaniach!

Elizka

Post autor: Elizka » 14 lut 2018 18:23

Ja chyba zdecyduje się na ofertę tej firmy joppol.pl, która specjalizuje się w produkcji opakowań z tektury litej oraz etykiet, również wysoko uszlachetnianych, z drukiem w technologii offsetowej oraz UV, na podłożach standardowych (karton, papier) oraz trudno wchłanianych (folie, powierzchnie metalizowane, PCV, PE, PP). Dzięki temu wiem, że moje opakowania będą wytrzymałe !

elabarbara

Post autor: elabarbara » 21 mar 2018 10:48

Jeśli ktoś szuka opakowań i pudełek warto zerknąć na stronę producenta art-box.com.pl, sama szukałam pudełek i właśnie tutaj znalazłam to co szukam, a ceny mają atrakcyjne. Duży wybór opakowań w różnych rozmiarach i przystępne ceny . Myślę że każdy znajdzie coś dla siebie.

wandzia2

Post autor: wandzia2 » 13 cze 2018 10:14

elabarbara pisze:
21 mar 2018 10:48
Jeśli ktoś szuka opakowań i pudełek warto zerknąć na stronę producenta art-box.com.pl, sama szukałam pudełek i właśnie tutaj znalazłam to co szukam, a ceny mają atrakcyjne. Duży wybór opakowań w różnych rozmiarach i przystępne ceny . Myślę że każdy znajdzie coś dla siebie.
Opakowania foliowe są moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem. Są elastyczne, pojemne i wytrzymałe. Co jeszcze można chcieć?

Mannia

Post autor: Mannia » 13 sie 2018 13:25

W opakowania foliowe zaopatruje się prosto z oferty Ema-Pol. Jestem niezmiernie zadowolony z ich produktów. Artykuły te świetnie sprawdzają się na terenie naszej hali produkcyjnej. Mieliśmy okazję wziąć od nich chemię gospodarczą, która sprawuje się równie dobrze. Zdecydowanie dobry wybór!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Usługi ogólnie”