Jak dbać o odpowiednie nawodnienie organizmu w pracy

Nie znasz odpowiedzi dotyczącej komputera, zadaj pytanie specjaliście, który się na tym zna.
elabarbara
Posty: 308
Rejestracja: 21 mar 2017 15:00

Jak dbać o odpowiednie nawodnienie organizmu w pracy

Post autor: elabarbara » 26 gru 2017 12:03

Jestem informatykiem i pracuję w Urzędzie na cały etat po osiem godzin dziennie,prócz tego po pracy w domu dodatkowo około trzech godzin dziennie spędzam przed komputerem . Dla mnie duże znacznie podczas wykonywania pracy ma odpowiednie nawodnienie organizmu, ponieważ zapewnienie mu wystarczającej ilości płynów zapewnia nam odpowiednie funkcjonowania. Nie można bowiem dopuścić do odwodnienia organizmu ,które jest bardzo niekorzystne. Znalazłem interesujący artykuł psychomanipulacja.pl/jak-dbac-o-odpowiednie-nawodnienie-organizmu-w-pracy,który zawiera wskazówki dotyczące odpowiedniego nawodnienia organizmu.

Bamberka
Posty: 152
Rejestracja: 08 lis 2015 18:26

Re: Jak dbać o odpowiednie nawodnienie organizmu w pracy

Post autor: Bamberka » 06 mar 2018 13:43

Nie można zapominać o piciu wody. Praca, pracą, jednak organizm potrzebuje wody aby w miarę egzystować. Nie zapominajmy, że w większości składamy się z wody, a jej brak szybko odbije się na naszej kondycji.

karolina88
Posty: 95
Rejestracja: 29 gru 2017 12:31

Re: Jak dbać o odpowiednie nawodnienie organizmu w pracy

Post autor: karolina88 » 19 wrz 2018 08:34

Przede wszystkim bardzo ważne jest nawadnianie się, czasami sama woda to za mało, więc warto kupić na przykład orsalit dla dorosłych, a dzieciom, bananowy albo malinowy, który ma fajny smak, a nawadnia tak samo dobrze, jak ten bez smaku, no i dostarcza odpowiednich mikroelementów. No i przy smakowym mamy pewność,że dzieciaki wypiją w całości zawartość butelki czy szklanki. Picie odpowiednio dużo i dobrych jakościowo płynów,wpływa na nasze samopoczucie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Komputerowcy, informatycy”