Macierzyństwo a nasz rozwój osobisty!

Rozwijajmy się.
Vikq

Re: Macierzyństwo a nasz rozwój osobisty!

Post autor: Vikq » 07 paź 2017 17:18

Ja jestem Matką i od narodzin mojej córeczki przestałam się rozwijać w tym co lubię. Interesuję się biznesem i niedługo planuję założyć własną firmę. Szukam jakiegoś biznesu dla mnie. Planuję wybrać się na różne spotkania, na których będą opowiadać o biznesie. Jako pierwsze spotkanie wybieram się na Europejskie Forum Gospodarcze-Łódzkie 2017. Najbardziej jestem ciekawa co ma do powiedzenia Profesor Blikle. Ktoś też jest zainteresowany pójściem na to spotkanie?

Berenika

Post autor: Berenika » 04 maja 2018 13:51

Nie mozna sie zamykać w domu z dzieckiem, trzeba mieć nadal własne zainteresowania. Trzeba sie rozwijać, by w którymś momencie chwili na chleb nie mówić beb. A dziecko uwstecznia jeśli o siebie nie dbamy. Trzeba czytać książki, a jak nie lubi się książek, to choć blogi. Tu zawsze znajdziemy jakąś odskocznię dla siebie oraz tematy, które mogą nam w życiu dopomóc. Powodzenia dziewczyny, nie dajcie sie zwariować :)

kozula

Post autor: kozula » 14 maja 2018 08:47

Niektórzy swoich pomysłów szukają w ksiązkach, a takich książek o biznesie jest sporo. Może poszukaj w księgarni. Wyszukałabym Ci, ale nie wiem jaki temat Cie interesuje. Przy okazji dodam, że znajdziesz tu też fajne ksiazeczki dla dzieci.

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 08 cze 2018 09:40

Da się pogodzić wszystkie te aspekty, dobrym przykładem na to może być blog nianio.com.pl, autor piszę dużo o wychowaniu dziecka nie rezygnując z samorealizacji. Są teraz żłobki nianie, elastyczne grafiki, można wszystko sobie poukładać. Wystarczy chcieć, a nie mówić cały czas Nie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozwijajmy się”