Kobieta zrelaksowana - kobieta kreatywna

Rozwijajmy się.
aniany

Re: Kobieta zrelaksowana - kobieta kreatywna

Post autor: aniany » 15 maja 2016 23:59

To prawda, kobiety nawet nie zdają sobie sprawy jak bardzo ma to wpływ na życie prywatne i zawodowe. Ja bardzo cenię sobie techniki relaksacyjne, medytację, jogę i przede wszystkim masaż. Dzięki temu otwiera się umysł. Niestety kobiety zapominają o sobie, nie dbają o zdrowie, zachowują się jak matki polki, które nie zasługują na rozwój i samorealizację. Ja wolę dorabiać i zafundować sobie dobry masaż, bo gdy mam zrelaksowane ciało i umysł mogę góry przenosić. Dla mnie fizjoterapeuta to jakby inwestycja w samą siebie, masaż stawia mnie na nogi, dodaje energii, relaksuje. Taka jest prawda jeśli my o siebie nie zadbamy, to nie zadba o nas nikt inny.

Abiah

Post autor: Abiah » 17 maja 2016 08:36

ja widze po sobie jak stres na mnie działa. W stresie nie jestem w stanie nic zrobić

thunder

Post autor: thunder » 23 maja 2016 12:21

Warto znaleźć czas na relaks, mimo czasem niesprzyjających okoliczności. To od tego jak bardzo będziemy zrelaksowane zależeć będzie fakt czy uda nam się kolejnego dnia wypełnić harmonogram. Odzyskanie wewnętrznej siły wcale nie jest takie trudne, wystarczy ciche miejsce i odrobina pozytywnego myślenia, bo to od niego tak naprawdę zależy najwięcej.

RenuJi

Post autor: RenuJi » 25 maja 2016 07:25

Ja przyznam szczerze, że nic tak mnie nie relaksuje jak odpoczynek z kubkiem kawy i dobrą książką w ręku. Ostatnio pokusiłam się o zakup najnowszej powieści Stefani Jagielnickiej, a konkretnie Bezkarnych zbrodniarzy i muszę się przyznać, że książka wciągnęła mnie do reszty. Być może wynika to z fakty, że autorka będąc z wykształcenia dziennikarzem, na bardzo ciekawe spojrzenia na świat, a może z tego, że książka podejmuje trudny temat emigracji. Nie mniej jednak jeżeli chcecie się dowiedzieć, co mogłoby się stać, gdy ilość emigrantów na starym kontynencie będzie już nie do udźwignięcia przez osoby od zawsze tu mieszkające, przeczytajcie. Emocje gwarantowane.

Wika09
Kontakt:

Post autor: Wika09 » 11 cze 2016 13:57

Zdecydowanie możesz zrelaksować się w tym gabinecie kosmetycznym.
Mają taki pakiet zabiegów, że na pewno znajdziesz coś idealnego dla siebie.

Dabo
Kontakt:

Post autor: Dabo » 14 cze 2016 13:05

A ja ostatnio trafiłam do świetnego gabinetu kosmetycznego. Wypełnianie ust, zmarszczek, mezoterapię i wiele innych.

Awatar użytkownika
zorbi

Post autor: zorbi » 14 cze 2016 15:33

Każdy ma swój sposób na wyciszenie, bo to jest chyba najważniejsze jak mi się wydaje. Ja lubię wtedy pobyć sama, nie muszę na to wydawać pieniędzy.

Monia95

Post autor: Monia95 » 14 cze 2016 20:00

Ja mam o tyle szczęście, że mój facet jest masażystą. (Szczęście, jak mam go w domu...).
Nie mniej jednak, naprawdę - sam tytuł tematu - pełna zgoda. Najlepsze pomysły zawsze przychodzą, gdy mam wypoczęty umysł.

pepitka

Post autor: pepitka » 22 lip 2016 13:48

RenuJi pisze:Ja przyznam szczerze, że nic tak mnie nie relaksuje jak odpoczynek z kubkiem kawy...
Ja też uwielbiam się relaksować w ten sposób- teraz zamierzam sięgnąć po fantastykę w młodości uwielbiałam takie ksiazki :)

Awatar użytkownika
modede

Post autor: modede » 25 lip 2016 22:44

Ja lubię czytać książki. Niesamowicie mnie to odpręża i wycisza.
Dobra robota nie potrzebuje pochwały.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozwijajmy się”