Kurs językowy online jako prezent - dobry pomysł?

Rozwijajmy się.
Molly

Kurs językowy online jako prezent - dobry pomysł?

Post autor: Molly » 27 mar 2013 09:29

Witam Panie :) Myślałam ostatnio o prezencie dla pracowników, i wpadłam na pomysł, by był to kurs językowy. Na początku myślałam o "zwykłej" szkole językowej, ale znalazłam w sieci http://www.chatterbox.pl. Jest to szkoła językowa, al z dość nowatorskim podejściem do tematu. Mianowicie - prowadzą zajęcia z lektorem na żywo i w cztery oczy. Plusy są takie, że umawiasz się na którą Ci pasuje, a jak ktoś z językami nie za bardzo, to i wstyd przed innymi mniejszy ;). Przetestowała darmową lekcję próbną, i jestem zadowolona. Myślicie, że taki prezencik przyda się do motywacji personelu?

Pastapasta

Re: Kurs językowy online jako prezent - dobry pomysł?

Post autor: Pastapasta » 10 kwie 2013 09:34

Kurcze, a nie chcesz zostać moim szefem?:)
U nas w prezencie od szefa zawsze dostawałyśmy jako kobiety kwiaty, ale nie wiem czy nie wolałabym własnie kursu językowego zamiast kwiatów...

Zysk zawodowy jak nic

Awatar użytkownika
tamirka
Kontakt:

Post autor: tamirka » 16 lip 2013 11:09

Moim zdaniem to bardzo fajny pomysł ! Warto inwestować w swoich pracowników ponieważ to bardzo procentuje na przyszłość ! Szkoda, że ja nie mam takiego fajnego szefa ;)

sandrita83

Post autor: sandrita83 » 13 lis 2013 21:29

Każdy rodzaj szkoleń językowych to dobry pomysł. Gratuluję

gasiorek

Post autor: gasiorek » 31 maja 2014 18:17

A ja bym nie była taka pewna.Brałam kiedyś udział w takim kursie. Strasznie trudno było mi zmobilizować się do uczestniczenia w lekcjach on line. A jak Ci ludzie nie będą płacili, to tym bardziej nie będzie im się chciało. Lepiej zafunduj im lekcje z lektorem w małych grupach, tak jak wygląda kurs niemieckiego w Ottoshule.pl

Awatar użytkownika
anniee

Post autor: anniee » 04 cze 2014 13:53

oczywiście, że tak :) ja kiedyś brałam udział w szkoleniu językowym na terenie Warszawy ( jaki kiedyś przez krótki czas tam mieszkałam) i byłam bardzo zadowolona ponieważ wszystko w języku angielskim dodatkowo bardzo mili prowadzący :) każdy brał czynny udział bo były małe grupki a pod koniec sprawdzenie się na egzaminie dzięki czemu mogłam wiedzieć ile wyniosłam ze szkolenia :)

forumowiczka

Post autor: forumowiczka » 16 cze 2014 12:33

Uważam, że pomysł jest rewelacyjny! :)

Mariota

Post autor: Mariota » 27 cze 2014 19:27

Mnie sie wydaje że to średni pomysł, dużo lepiej jest teraz kupować jakiś sprzęt. Tylko wiadomo ze to za łatwe też nie jest. fajnie chociaż że teraz zrobili takie poradniki i to w pewnym stopniu ułatwia decyzje. Chociaż i tak mimo wszystko warto sie jeszcze kogoś zapytać o zdanie przed podjęciem decyzji.

nina_ky

Post autor: nina_ky » 23 lip 2014 17:12

Jeśli chodzi o kurs językowy to uważam, że jest to zdecydowanie bardzo dobry pomysł - sama bym chciała dostać coś takiego, przynajmniej miałabym motywację do nauki.

MartaTrec

Post autor: MartaTrec » 19 sie 2014 14:31

No nie wiem czy to jest dobry prezent, bo jednak może być też potraktowany w taki sposób, że uważamy tę osobę za głupią albo nieznającą języka obcego. Podobnie warto jest pomyśleć kupując prezent szefowi, by niczego negatywnego sobie nie pomyślał. Tutaj jest ciekawy poradnik o tym jaki prezent kupić szefowi. Wiadomo, że najbezpieczniejszy jest właśnie zakup alkoholu, no chyba że szef jest abstynentem, to wtedy może być problem :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozwijajmy się”