Sala konferencyjna w Warszawie

Rozwijajmy się.
Awatar użytkownika
tamirka
Kontakt:

Sala konferencyjna w Warszawie

Post autor: tamirka » 16 cze 2014 05:52

Gdzie w Warszawie warto jest zorganizować konferencję? Zastanawiam się nad tym centrum konferencyjnym: http://www.adgarplaza.pl/ ... Czy ktoś z Was był tam kiedyś na szkoleniu? Jak wrażenia? Myślicie, że warto jest zorganizować tam imprezę?

Irmina
Kontakt:

Re: Sala konferencyjna w Warszawie

Post autor: Irmina » 18 cze 2014 04:00

Mi zdarzyło się raz być tam na jakiejś konferencji - jest bardzo przyjemnie i schludnie. Dobrze wyposażona i wygodna sala.

aldonaxx

Post autor: aldonaxx » 13 sie 2014 12:53

Ja zawsze organizuję coś takiego w Best Western Hotel Portos.
to bardzo ciekawy i dobry hotel na taką konferencję i imprezę zarazem. Posiadają bardzo dobrze przygotowaną saklę na takie spotkania biznesowe.

mader

Post autor: mader » 10 lis 2014 11:15

Nie dawno sprawdzone miejsce w doskonałym standardzie, zobaczcie - Rest hotel. Niczego bardziej atrakcyjnego w tej okolicy nie znajdziecie. Tym bardziej biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny. Przy okazji - to miejsce znajduje się bardzo blisko lotniska.

Bineska

Post autor: Bineska » 08 cze 2015 12:29

Jeśli chodzi o Warszawę to naprawdę jest spore pole do popisu jeśli chodzi o obiekty konferencyjne. Wiem, że trudno jest się przebić przez te wszystkie oferty w wynikach wyszukiwania na Google (przynajmniej dla mnie było tego zbyt wiele i nie poukładane), dlatego w momencie gdy poszukiwałam sali konferencyjnej w Warszawie, dla jednego z moich kontrahentów to szukałam tutaj: https://www.salebiznesowe.pl/konferencje-warszawa :). Lubie mieć wszystko poukładane, a tutaj nie musiałam się przebijać przez ogrom informacji i ofert, które np. były z innego miasta, tylko kawa na lawę - Warszawa.

Awatar użytkownika
magda.w

Post autor: magda.w » 11 cze 2015 13:48

tamirka pisze:Gdzie w Warszawie warto jest zorganizować konferencję? Zastanawiam się nad tym centrum Czy ktoś z Was był tam kiedyś na szkoleniu? Jak wrażenia? Myślicie, że warto jest zorganizować tam imprezę?
Nie kojarzę

Awatar użytkownika
magda.w

Post autor: magda.w » 11 cze 2015 13:49

Irmina pisze:Mi zdarzyło się raz być tam na jakiejś konferencji - jest bardzo przyjemnie i schludnie. Dobrze wyposażona i wygodna sala.
o, może wezmę to pod uwagę bo też szukam czegoś takiego

Awatar użytkownika
anniee

Post autor: anniee » 11 cze 2015 13:51

mader pisze:Nie dawno sprawdzone miejsce w doskonałym standardzie, zobaczcie -resthotel.pl/ Niczego bardziej atrakcyjnego w tej okolicy nie znajdziecie. Tym bardziej biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny. Przy okazji - to miejsce znajduje się bardzo blisko lotniska.
a jakie ceny?
i mogłabyś powiedzieć coś więcej ?
moze być priv
dzieki!

Anita1988

Post autor: Anita1988 » 11 cze 2015 14:30

Co do Warszawy to powinnaś znaleźć coś ciekawego, w końcu tam ofert wynajmu sal szkoleniowych nie brakuje. A co powiesz na coś takiego - http://saleszkoleniowe.biz/sale_konferencyjne.php? Z tego co widzę to mają dobre wyposażenie i dogodną lokalizację (w samym centrum Warszawy). Ale z drugiej strony wiele też zależy od tego jakiego typu ma to być spotkanie, czy zwykłe biznesowe, czy np. szkolenie pracowników. Od tego uzależniona jest liczba osób i wymagane wyposażenie np. do szkolenia niezbędny jest rzutnik itd. ;)

tee_coffee

Post autor: tee_coffee » 16 lip 2015 10:45

Zobacz sobie ofertę Rialto, jako ze i ja i maz siedzimy w biznesie to jak on mial tam konferencje to pojechalam tez i mialam okazje korzystac z samego hotelu tez. Powiem wam, ze maja klase :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozwijajmy się”