Jaka praca na wakacje?

Rozwijajmy się.
clubtwist
Kontakt:

Re: Jaka praca na wakacje?

Post autor: clubtwist » 30 sty 2017 15:00

Ja też uważam, że wyjazd za granicę to najlepsze rozwiązanie. Wystarczy, że zna się język a pracę można znaleźć na każdym rogu. Ja już dwa lata z rzędu w wakacje byłam za granicą i nigdzie nie zarobi się takich pieniędzy jak właśnie za granicą.
http://clubtwist.pl

Roberto

Post autor: Roberto » 17 kwie 2017 14:18

Masz rację, na tą chwilę najlepiej wyjechać na zachód na saksy.

Sunsin

Post autor: Sunsin » 24 sty 2018 19:42

Zapiszcie sobie adres Staff Partners. W tej chwili przy bardzo dużym zapotrzebowaniu na pracowników z usług takich firm korzysta coraz więcej pracodawców. Jest to bardzo fajna szansa na znalezienie dobrze płatnej pracy na jakiś określony czas, w przypadku tego wątku na wakacje.

Jeśli ktoś prowadzi firmę, również warto sobie namiary na takie firmy zapisywać bo prędzej czy później pewnie problem z pracownikami też będziecie mieć.

Loomlor

Post autor: Loomlor » 27 sty 2018 08:48

Jeśli szukać pracy to moim zdaniem w dzisiejszych czasach tylko przez internet.

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 06 lut 2018 12:14

Jeżeli chodzi o mnie to dotychczas długo nie mogłam znaleźć pracę, ale trafiłam na poradnik z którego dowiedziałam się, że Internet to nie jedyne źródło do szukania pracy. Warto również zajrzeć do gazety lokalnej, urzędu pracy, czy agencji pracy tymczasowej.

Awatar użytkownika
anniee

Post autor: anniee » 07 lut 2018 13:47

Wakacyjnych prac może być wiele, ale wszystko zależy co chcemy robić. Dla kobiety myślę, że fajna może być praca modelki lub hostessy na różnorodnych eventach. Na stronie individual.pl/hostessy-poznan widziałam ostatnio, że szukają dziewczyn do takiej pracy ;) Obecnie mam stałą pracę, ale czasami też wybieram się na różne eventy, gdzie sobie dorabiam i to całkiem fajne pieniądze, gdyż niektóre prestiżowe imprezy to niezłe pieniądze ;)

oliwia3025

Post autor: oliwia3025 » 17 maja 2018 16:02

Cześć jestem studentką 3-go roku filologii angielskiej zaraz po obronie licencjackiej bardzo bym chciała wyjechać do Anglii i podjąć sezonową pracę. Zależy mi na znalezieniu pracy za granicą np.przy opiece starszych ludzi nie mam jednak doświadczenia w takiej "branży" za to świetnie znam język angielski co uważam za spory atut w podjęciu takiej pracy.Nie wybrałam jeszcze konkretnej propozycji natomiast w internecie jest ich sporo.
Anglia ogólnie bardzo mi się podoba i zawsze chciałam ją zwiedzić myślę, że przy okazji tego zatrudnienia mogłabym sporo zobaczyć w tym pięknym kraju. Widzę,że na tym wątku forum mnóstwo ludzi jest zainteresowanych pracą i duża część ludzi ma już za sobą doświadczenie pracy za granicą dlatego bardzo chętnie nawiąże kontakt w celu wymiany informacji i opinii na temat uczciwej pracy za granicą.

monika8934

Post autor: monika8934 » 24 maja 2018 11:51

Zerknij, napisz, zadzwoń do agencji careworki zapytaj, czy oferują też pracę opiekunek osób starszych w Niemczech tylko na wakacje. Wydaje mi się, że nie powinno być problemu, bo teraz będzie dużo urlopów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozwijajmy się”