Najlepsze metody motywacji i osiągania celów

Rozwijajmy się.
quetal

Re: Najlepsze metody motywacji i osiągania celów

Post autor: quetal » 23 lut 2015 21:03

myślę, że motywacje trzeba znaleźć przede wszystkim w sobie a nie na kursach, ja raz byłam na takim i to nic nie dało. Lepiej się motywować pozytywnym myśleniem na zasadzie "uda mi się!", z takim nastawieniem można o wiele więcej zdziałać.

thunder

Post autor: thunder » 25 lut 2015 11:50

Ja lubię robić sobie po prostu szczegółowe plany tego, co powinnam zrobić.
Niestety...zazwyczaj i tak ich nie realizuję :3 Jestem beznadziejna w takich sprawach.

dynamical

Post autor: dynamical » 07 maja 2015 11:25

Najlepszą motywacją jest chyba osiągnięcie sukcesów. Żeby tak si e stało, trzeba stale stawiać na rozwój swój i pracowników. Wtedy cała firma będzie osiągać sukces...Ja w swojej firmie zainwestowałam w szkolenia sprzedażowe. Było warto, bo rzeczywiście moi podwładni wymiatają po tych zajęciach. jest kolosalna różnica. No i w efekcie sa zadowoleni ze swojej roboty, na a ja z zysków dla firmy;>

Karolcia89

Post autor: Karolcia89 » 12 maja 2015 18:36

Tak na prawdę nie jest trudne motywacja pracownika. Dziwię się że ktoś może mieć z tym problem i zadawać dziwne pytania. No ale jeśli już tak się zdarzyło to znalazłam coś co odpowie na wiele pytań z tego tematu. Muszę przyznać że sama dowiedziałam się czegoś nowego co pomoże mi jeszcze bardziej usprawnić funkcjonowanie mojej firmy.

marylaa

Post autor: marylaa » 17 gru 2015 11:54

A jakby zdobyć tak prawo jazdy? to chyba dobry dowód, że można się czegoś nauczyć w każdym wieku prawda?

poczytna

Post autor: poczytna » 23 mar 2016 10:00

Trzeba pamiętać, że to wszystko leży w naszej głowie. Jeśli nie będziemy mieli pozytywnego nastawiania do naszych działań i do samego siebie - niewiele osiągniemy. A zarówno dobre, jak i negatywne skutki naszych działań, działają jak lawina, dlatego lepiej dążyć do tych pozytywnych ;) Ja ostatnio znalazłam bardzo fajny blog -> mega-pozytywna.pl , jeszcze nie doczytałam wszystkich artykułów, ale z tego co zdążyłam, to dziewczyna odmieniła swoje życie, za sprawą jakiegoś szkolenia, gdzie trenerem był Mateusz Grzesiak. Ja osobiście nie wierzę, w takie rzeczy, ale jak widać - na niektórych działa i to całkiem ładnie. Dlatego nie neguje, raczej podziwiam i wspieram. Ludzie, którzy są świadomi siebie i swojego życia są szczęściarzami :)
Ostatnio zmieniony 11 lip 2016 14:28 przez poczytna, łącznie zmieniany 1 raz.

maria333
Kontakt:

Post autor: maria333 » 24 mar 2016 23:14

Mnie zazwyczaj motywuje przeczytanie czegoś... motywującego. Może i nie mogę powiedzieć, że efekt podekscytowania i postanowienia o nowej drodze życia, utrzymują się na zawsze, ale przynajmniej przez jakiś czas jestem pełna energii do działania.

inka28

Post autor: inka28 » 18 kwie 2016 13:11

moją największą motywacją jest mój synek, któremu chcę zapewnić jak najlepszą przyszłość i nie chcę żeby mu brakowało czegokolwiek

stokrotka21

Post autor: stokrotka21 » 27 kwie 2016 12:18

Mniej zazwyczaj motywuję ktoś, a właściwie efekty i sukcesy kogoś innego.

brevka

Post autor: brevka » 10 maja 2016 14:34

Metoda małych kroków sprawdza się najlepiej :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozwijajmy się”