Inwestycja w nieruchomości

W co inwestować pieniądze?
tescji90
Kontakt:

Re: Inwestycja w nieruchomości

Post autor: tescji90 » 27 lis 2015 15:27

Inwestowanie w nieruchomości to jedne z najlepszych możliwych inwestycji i zarazem jedne z najbezpieczniejszych. Najbardziej opłacalne są mieszkania pod wyjem, przede wszystkim dlatego, że wartość mieszkania stale rośnie (chyba, że w momencie kupna było znacznie przeszacowane), a co miesiąc na konto wpływają dość spore pieniądze z wynajmu.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 07 gru 2015 12:38

Przy inwestowaniu w nieruchomości przyda się na pewno także dobry notariusz. Jeżeli ktoś z okolic Warszawy ma taki zamiar to proponuję pomyśleć o usługach notarialnych Pana Piotr Pełczyński . Tani notariusz warszawa z tego co czytałam i słyszałam. Jego oferta jest bogata i konkretna.

Awatar użytkownika
garsonka

Post autor: garsonka » 08 gru 2015 14:52

w to akurat bałabym sie inwestować bo rynek nieruchomości jest niepewny.

kreatynka

Post autor: kreatynka » 29 gru 2015 09:43

Jeśli chodzi o dobrą i tanią kancelarię notarialną z warszawy, to możecie sprawdzić sobie ofertę w kancelaria-notarialna.net. Moja znajoma korzystała z ich usług notarialnych i jest bardzo zadowolona. Ich oferta obejmuje wszystkie czynności notarialne, także warto sprawdzić ich usługi.

Mariota

Post autor: Mariota » 06 sty 2016 17:18

Sposobów na inwestowanie jest teraz wiele.Akurat inwestycja w nieruchomości jest jedną z bardziej bezpiecznych i opłacalnych. Pytanie tylko teraz w jakie nieruchomości zainwestować, wydaje mi się że takie hale czy magazyny są teraz bardzo opłacalne. Kupienie i wynajmowanie albo postawienie i wynajmowanie też jest dobrym pomysłem.

erabev

Post autor: erabev » 07 sty 2016 13:24

Gdybym mogła, od razu bym inwestowała w nieruchomości!

magnolia23

Post autor: magnolia23 » 11 sty 2016 17:18

Dlatego teraz jak tylko mamy odłożone troche pieniędzy to warto zainwestować to w nieruchomości. Widziałam, ze Polska Giełda Nieruchomości Komercyjnych bardzo prężnie się rozwija. Sama przeglądałam tu pgnk.pl juz kilka ofert. Bo jak inwestować to w pewnych miejscach.

agrafka13

Post autor: agrafka13 » 11 sty 2016 17:59

Chciałabym inwestować w nieruchomości ale jeszcze mnie na to nie stać. Pomyślałam żeby znaleźć dodatkowy dochód i właśnie jego nadwyżki przeznaczyć na taki cel. I chcę zostać dystrybutorem w tej firmie juventas.pl/lozka-rehabilitacyjne O taki sprzęt cięgle jest trudno i nie jest dostępny w sklepie za rogiem. Wystarczy się dobrze zareklamować i można mieć dodatkowy dochód.

Szymonka

Post autor: Szymonka » 13 sty 2016 15:06

Na chwile obecną bardzo opłaca sie inwestowanie w nieruchomości. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie takich szukac by inwestycja była pewna. Niedawno sama rozglądałam sie za takimi miejscami i wtedy trafiłam na Polską Giełdę Nieruchomości Komercyjnych. To dobre miejsce by znaleźć nieruchomości dla biznesu. Dla mnie wyszukiwanie jest łatwe więc mam nadzieje , ze strona jeszcze bardziej sie rozwinie.

gaja

Post autor: gaja » 13 sty 2016 22:03

Faktycznie inwestycja w nieruchomości, to świetne rozwiązania. Trzeba jednak liczyć się z tym, że zysk przyjdzie dopiero po latach.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inwestycje”