Inwestycja w nieruchomości

W co inwestować pieniądze?
Awatar użytkownika
anniee

Re: Inwestycja w nieruchomości

Post autor: anniee » 04 kwie 2016 13:26

Wiele osób polecało mi inwestycję w nieruchomości ale ostatecznie zdecydowałam się na fundusze inwestycyjne, czy to była właściwa decyzja czas pokaże. Mam nadzieję, że zysk będzie równie wysoki jak z nieruchomości.

sylwia4012

Post autor: sylwia4012 » 11 kwie 2016 17:51

Wydaje mi się, że lepiej jest inwestować w działki niż w same nieruchomości. Na grunttozysk.pl czytałam, że sporo można zarobić na ich przekształceniu. Temat warty uwagi.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 12 kwie 2016 20:04

Program grunttozysk.pl daje mozliwośc rozpoczęcia takich inwestycji większej grupie osób, bo płatność można rozłożyć na atrakcyjne raty. Teraz szykują się zmiany, więc warto kupić atrakcyjnie położoną działkę rolna, przekształcić ja, tak jak piszesz i odsprzedać z zyskiem. I to sporym. W 3 ostatnich latach zyskały na wartości 45%, a w ciągu 12 lat aż 617%.

Makcjusz

Post autor: Makcjusz » 14 kwie 2016 19:42

A w jakie nieruchomości chcecie inwestować? Proponuje raczej takie biznesowe na dużą skalę, to sie bardzo opłaca :) A obsługą nieruchomości nie musicie się bardzo przejmować, możecie ją zlecić zewnętrznej firmie.

achotyk

Post autor: achotyk » 15 kwie 2016 12:34

mi sie wydaje ze to jest dobre wyjscie, sama mam jedno mieszkanie ktore wynajmuje studentom, kupilam je w sumie niedawno, pare miesiecy temu, nawet w dobrej cenie mi sie udalo. generalnie warto w takich sytuacjach skorzytac z biura nieruchomosci, ja na przyklad korzystalam z NowodworskiEstates i jestem bardzo zadowolona z mieszkania jakie mi agent znalazł

anna_ka

Post autor: anna_ka » 18 kwie 2016 18:57

Mi się wydaje, że w mieszkanie zawsze warto zainwestować. Dużo jest teraz nowych inwestycji. Ja akurat rozglądam się za mieszkaniem w Poznaniu a oni skończyli tam nowe blokowisko Red Park koło Lasku Dębieckiego. Cenowo też bardzo dobrze wychodzi za metr.

Marta38

Post autor: Marta38 » 19 kwie 2016 23:55

Nieruchomości to jedna z najlepszych inwestycji, w którą można lokować swoje pieniądze. Jeśli wybierzecie perspektywiczne miasto i porządną dzielnicę, to bardzo ciężko na czymś takim stracić. Jeśli dobrze podejść do tematu, to można zapewnić sobie świetny grunt do dalszego inwestowania.

majaa862

Post autor: majaa862 » 06 lip 2016 13:59

Inwestycje w nieruchomości były i będą jednymi z najbezpieczniejszych i najbardziej opłacanych form inwestycji, szczególnie w naszym kraju - popyt na nieruchomości, a szczególnie na mieszkania będzie w Polsce trwał jeszcze wiele lat. Niezależnie od tego, czy sprzedajecie, czy wynajmujecie, to najszybciej znajdziecie potencjalnych klientów w internecie, na różnych portalach z ogłoszeniami, najprędzej na tych większych, jak OLX, ale warto też zamieścić ogłoszenia na tych mniejszych, regionalnych.

Moromieniszka

Post autor: Moromieniszka » 08 lip 2016 13:26

Sądzę, że jak najbardziej warto. Patrząc na to jakie inwestycje się teraz dzieją w większych miastach ma to w sobie duży potencjał. Wystarczy popatrzeć na oferty firm deweloperskich by to zrozumieć :)

pyraprzeznaczenia1

Post autor: pyraprzeznaczenia1 » 17 lip 2016 10:46

Mam kilka mieszkań w centrum miasta i mogę potwierdzić, że nieruchomości to najlepsza inwestycja. Uważam, że warto też inwestować w działki. Planujemy z mężem zakup kilku, by móc postawić domki letniskowe.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inwestycje”