W jakim mieście warto jest kupić mieszkanie?

W co inwestować pieniądze?
ewelline

Re: W jakim mieście warto jest kupić mieszkanie?

Post autor: ewelline » 23 sty 2018 20:10

Ja w Warszawie zawitałam przez pracę, przenieśli mnie do innego, większego oddziału i zdecydowałam że skorzystam z tej okazji. Po paru miesiącach mieszkania muszę szczerze przyznać, że jestem zadowolona z tej decyzji, bo jednak to miasto daje większe możliwości rozwoju, lepszą płacę i nie brakuje też rozrywek których w mniejszych miastach nigdy bym nie doświadczyła. Wspomnę jeszcze tylko, że mieszkanie kupowałam z biurem nieruchomości Jaworskiego Eugeniusza (tel. 603 195 624) na którego namiar dostałam od kumpeli warszawiaczki. Tak było mi dużo łatwiej ogarnąć jakieś lokum, bo jednak na odległość ponad 200km to ja nie wiem jak miałabym sama szukać. A tak wszystkim zajął się agent, moje zadanie ograniczyło się do obejrzenia ofert i potem już mogłam kupować ^^ Wygoda nie ma co :D

zdetka

Post autor: zdetka » 21 lut 2018 09:45

Wszystko zależy od naszych preferencji, od odległości do pracy i wielu innych czynników - w zależności co jest dla nas ważne. Osobiście wiem, ze piękne mieszkania są w Rzeszowie.

Katerina21

Post autor: Katerina21 » 31 lip 2018 22:52

A co powiecie na mieszkanie w Łodzi? Na pewno w mieście nie brakuje perspektyw, jeżeli chodzi np. o znalezienie pracy. Poza tym stawiając na takie inwestycje, jak ta Grupy Deweloperskiej WAN, możemy stać się posiadaczami już w tym roku własnego M o wysokim standardzie, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Poza tym w tym przypadku nie brakuje terenów zielonych w najbliższej okolicy, dzięki czemu nie musimy obawiać się o spokój i ciszę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inwestycje”