Serinus spółka giełdowa

Chcesz częściej o czymś pisać, to miejsce w sam raz dla Ciebie. Możesz tutaj nam opowiedzieć o swojej pracy, zainteresowaniach czy hobby.
Roberto

Re: Serinus spółka giełdowa

Post autor: Roberto » 13 mar 2018 12:04

Ostatnie dni charakteryzują się małymi obrotami. Notowania zachowują się dość spokojnie. Wykresy, są bez wzlotów i upadków. Dzisiaj nowy raport. Wynika z niego, że jedynym akcjonariuszem, który ma ponad 5% akcji jest Kulczyk Investments SA. Wynika z tego, że część akcjonariuszy pozbyła się części akcji. Jakie są zamiary głównego akcjonariusza, nie będę tutaj spekulował. Pewnie to tylko on wie?

Roberto

Post autor: Roberto » 03 kwie 2018 18:07

Od jakiegoś czasu znowu jesteśmy poniżej 1 zł. Dzisiaj na koniec dnia mały wzrost. Spółka ma 0,99 gr. Czyżbyśmy mieli być spółką groszową?

Roberto

Post autor: Roberto » 16 kwie 2018 16:05

Ciągle poniżej złotówki. Chyba firma pozostanie na tych poziomach do czasu jakiś pozytywnych wiadomości. W końcu przecież ruszy Rumunia i zaczną tam coś pompować. Przynajmniej mam taką nadzieję. Nigdy nie mów nigdy, taka prawda na giełdzie się sprawdza.

Roberto

Post autor: Roberto » 25 kwie 2018 09:08

Już mamy powyżej złotówki. Pomyślne wiadomości docierają, a nie jest to koniec tych dobrych. W następnych tygodniach Londyn i odwierty w Rumuni. Pewnie będzie jakaś emisja akcji związana z Londynem, ja w każdym razie wierzę w tą spółkę, że wypłynie na powierzchnię.

Roberto

Post autor: Roberto » 02 maja 2018 14:08

Znowu do góry, czyżby to był początek wzrostów? Ja zawsze wierzyłem w tą spółkę i staram się przekonać Was do kupowania tych walorów. Kupujcie, teraz macie po 1,10 za aukcję. Sądzę, że aukcje mają duży potencjał wzrostowy.

Roberto

Post autor: Roberto » 15 maja 2018 10:07

Akcje spółki zawieszone na wniosek Serinusa. Przenosiny na Wyspy Normandzie są tego przyczyną, a dokładnie nowy numer ISIN. Wszystko miało trwać kilka dni ale się niestety przedłuża. W międzyczasie mieliśmy raport kwartalny, dzięki któremu okazało się, że spółka miała w pierwszym kwartale zyski. Ja jutro kupuję, nie ma co się długo zastanawiać. Perspektywy dobre, więc radzę wam też kupujcie, bo potem będzie za późno. Pociąg odjedzie w siną dal.

Roberto

Post autor: Roberto » 16 maja 2018 17:37

Zawieszenie ciągle trwa. Codziennie jest o jeden dzień przedłużane. Trochę mnie to wkurza. Może chcą opanować jakoś sytuację. Ta nowa emisja w Londynie daje dużo do myślenia. Sądzę, że wszystko już jest od dawna ustalone kto obejmie nowe akcje. Główny udziałowiec przecież nie pozwoli aby stracić większość, więc on pierwszy. Znajdą się i inni chętni. Po takiej cenie też bym kupił. Wydaje mi się, że w Warszawie akcje ma drobnica. Duzi udziałowcy są teraz w Kanadzie i będą potem w Londynie. Wiadomo, duży hurtowo kupuje taniej i nijak ma się cena w Warszawie do tych cen z Londynu.

Roberto

Post autor: Roberto » 17 maja 2018 18:01

Jutro po przerwie znowu zostaną wznowione na warszawskiej giełdzie notowania. Sadzę, że jednak pójdzie do góry. Szykuję się na zakupy, ale zlecenia na tą chwilę jeszcze nie mogę zrobić. Ciekawe czy w dół czy do góry? Wiele wskazuje, że do góry, choć może i w dół. Może pozostanie na tym samym poziomie? Jutro dam Wam znać co i jak co się stało.

Roberto

Post autor: Roberto » 04 cze 2018 22:43

Niestety pociągło, ale w dół, trudno, żyje się dalej. Serinus to spółka dla wytrwałych. Ja się akcji nie pozbywam. Poczekam trochę, zobaczę co i jak. W końcu przecież i to odbije.

Roberto

Post autor: Roberto » 12 cze 2018 15:17

Dzisiaj pierwsze pomyślne wiadomości. Spółka po wielu sesjach spadkowych nareszcie w górę. Czyżby to odwrócenie trendu? Mam taką nadzieję. W końcu jakieś pieniądze tam zainwestowałem. Zakończyli odwiert w Rumunii, teraz tylko go uzbroić i podłączyć do sieci. Pewnie nowe odwierty ruszą, a wówczas spółka poszybuje w górę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blogi”