Czy jeszcze opłaca się zakładać blogi?

Chcesz częściej o czymś pisać, to miejsce w sam raz dla Ciebie. Możesz tutaj nam opowiedzieć o swojej pracy, zainteresowaniach czy hobby.
SzalonaMama

Re: Czy jeszcze opłaca się zakładać blogi?

Post autor: SzalonaMama » 02 cze 2018 20:53

Wydaje mi się że tak ponieważ sama bardzo dużo blogow czytam. Dla mnie blogi są jak księga wiedzy spisana przez każdego autora w inny sposób. Nie ważne czy są to ogólnotematyczne czy firmowe, jeżeli treść jest sensowna to czytelnik się znajdzie :)

va.nessa

Post autor: va.nessa » 28 cze 2018 10:40

Wszystko zależy od tego czy masz dobry pomysł na taki blog. Ja przykładowo bardzo lubię przeglądać różne poradniki internetowe dotyczące macierzyństwa. Ciekawią mnie stronki poświęcone zarówno opiece nad dziećmi jak i podstawowym domowym czynnościom.

Halinka

Post autor: Halinka » 05 lip 2018 15:45

Właśnie od kilku miesięcy zaczęłam prowadzić bloga w większości można powiedzieć książkowego. Bo chce się dzielić recenzjami ksiażek, które przeczytałam, ale także zamieszczać książki, które dopiero co pojawiły się na półkach w ksiegarni. Ponadto dzielić się ciekawymi miejscami, gdzie warto pojechać i przepisami, bo uwielbiam piec i gotować. strona nazywa się przykominkuzkawa.blogspot.com, jeśli macie ochotę zapraszam, będzie mi miło jak zostanie cie na dłużej. To dopiero początki i trochę brak systematyczności, z powodu ograniczonego czasu. Ale mam nadzieję, że w końcu uda mi się go rozkręcić i zjednać stałych czytelników. :right:

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 07 lip 2018 08:07

Też mam swojego ulubionego bloga. Czytam go zawsze z dużym zainteresowaniem i też sporo z niego korzystam. W tym blogu znajduje się wiele ciekawych informacji np jak dbać o swoją skórę, gdzie warto wybrać się z dzieckiem by się nie nudziło. A też to co mnie osobiście interesuje to przepisy kulinarne.

martynkaniedbala

Post autor: martynkaniedbala » 09 lip 2018 13:58

Moim zdaniem opłaca się założyć własnego bloga. Jeżeli masz coś ciekawego czym chciała byś się podzielić. Najważniejsze aby się tym interesować i mieć chęci. A z pewnością osoby zainteresowane z chęcią będą śledziły Twojego bloga. Ale według mnie bardzo opłaca się pisać bloga można się podzielić różnymi postrzeżeniami na przeróżne tematy. Jak to mówią kto nie ryzykuje nie pije szampana. ;)

narcyzja

Post autor: narcyzja » 30 lip 2018 11:59

Wydaje mi się że tak, ja nadal czytam kilka blogów więc jest to opłacalne jeżeli masz coś ciekawego do przekazania :) Teraz jednak chce zatopić myśli w ksiązce. Są to jak najbardziej moje tematy więc na pewno będę z niej zadowolona, jak ją w koncu zamowie :)

marzenawitek

Post autor: marzenawitek » 09 lis 2018 15:37

Pewnie tak, ale najważniejsze, żebyś bloga pisała z pasją i raczej traktowała to jako hobby.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blogi”