Wycieczka Zakopane

Chcesz częściej o czymś pisać, to miejsce w sam raz dla Ciebie. Możesz tutaj nam opowiedzieć o swojej pracy, zainteresowaniach czy hobby.
mariusz22

Wycieczka Zakopane

Post autor: mariusz22 » 27 lip 2018 12:03

Czy ktoś korzystał z strony cracowvisit jak jechał na wycieczkę do Zakopanego.

Martusia87

Re: Wycieczka zakopane

Post autor: Martusia87 » 31 lip 2018 20:01

Wydaje mi się, że zdecydowanie lepiej jest zorganizować sobie coś na własną rękę, poza tym jeśli chodzi o Zakopane i okolice to lepiej jechać na kilka dni, bo w takim biegu można wiele ciekawych i ładnych rzeczy pominąć. Sama byłam w tym mieście dwa razy w obu przypadkach nocując w Willi Żółta Turnicka, którą szczerze mogę Wam polecić. Widoki z tego miejsca są naprawdę bardzo piękne, właściciele mili, a w dodatku cisza i spokój.

Mileneczka

Re: Wycieczka zakopane

Post autor: Mileneczka » 28 sie 2018 11:35

Teraz bardzo popularne są wycieczki szkolne jednodniowe, do takiego Zakopanego można też wyjechać na jeden dzień, albo można wybrać wycieczkę nad może, do Gdańska lub Gdyni. Warto czasami wybrać się do większego miasta, tak by dzieci miały co zwiedzać.

Natanielka

Re: Wycieczka Zakopane

Post autor: Natanielka » 09 lis 2018 10:47

Uwielbiam Zakopane:) To jest magiczne miejsc. Wiem, że niektórych przerażają tam tłumy turystów i komercja, ale dla mnie to jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce. I dlatego też często tam jeżdżę, choć staram się to robić, w czasie, gdy jest najmniejszy ruch turystycznych. Najwygodniej jest tam jechać autobusem kursowym (ja najczęściej bilet rezerwuję w bardzo dobrej cenie i bez konieczności wizyty na dworcu), i nie martwić się ani o korki, ani o miejsce parkingowe. Wtedy mozna się faktycznie cieszyć urokiem Zakopanego.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blogi”