Szkolenie - medycyna estetyczna

Tutaj możecie zaproponować kursy, szkolenia, działania, które służą podnoszeniu naszych kwalifikacji.
Marysia_89

Szkolenie - medycyna estetyczna

Post autor: Marysia_89 » 08 paź 2018 22:21

Cześć :)

Jeżeli są tu jakieś kosmetyczki lub osoby prowadzące własne salony to mogę polecić szkolenia z medycy estetycznej :)
Szkolenia prowadzone są głównie indywidualnie, więc cała uwaga skupiona jest na osobie szkolącej się :right:
Sama uczestniczyłam w szkoleniu z mezoterapii igłowej oraz mezoterapii mikroigłowej i jestem bardzo zadowolona - nauczyłam się na prawdę wiele!

zdetka

Re: Szkolenie - medycyna estetyczna

Post autor: zdetka » 24 paź 2018 19:25

Masz rację. Takie szkolenia cieszą się naprawdę dużym zainteresowaniem. Jednak nie zapominaj, że szkolenie z terapii manualnej też jest obecnie bardzo popularne. Jak mam być z Tobą szczera, to sama planuję poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie właśnie na Akademii Terapii Manualnej i Igłoterapii Suchej.

SzalonaMama

Re: Szkolenie - medycyna estetyczna

Post autor: SzalonaMama » 25 paź 2018 18:31

Jeżeli interesuje Cię szkolenie z medycyny estetycznej to takie rzeczy jak modelowanie ust oraz nosa, russian lips czy kwasy hialuronowe opanujesz do perfekcji tutaj anti.age.academy wyszukaj tą nazwę na insta. Instruktorzy którzy przeprowadzają tu szkolenie są z całego swiata, nigdzie indziej nie znajdziesz tylu profesjonalistów co tutaj. Warto bedzie sie zainteresować tą oferta.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kursy i szkolenia”