sprawa spadkowa

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
yokoyoko

Re: sprawa spadkowa

Post autor: yokoyoko » 22 kwie 2018 18:35

Najważniejsze to postawić na grupę profesjonalistów. W moim przypadku była to też kancelaria . Do wszelkich spraw związanych ze spadkiem zdecydowanie warto zatrudnić specjalistów. Kancelarii Puczyłowski zaufałem w zupełności i był to doskonały pomysł, dobrze zgrana kancelaria notarialna.

Chylon

Post autor: Chylon » 22 kwie 2018 18:42

Nie ma co sie oszukiwac, w takim wypadku nawiazanie wspolpracy z profesjonalna kancelaria notarialna jest wskazane.

stapka18
Kontakt:

Post autor: stapka18 » 31 maja 2018 18:00

Jeśli chodzi o akty notarialne obejmujące umowy darowizny i akty poświadczenia dziedziczenia to korzystałam kiedyś z tej kancelarii: zarzycka-notariusz.pl.

klara1

Post autor: klara1 » 13 cze 2018 21:15

Zdecydowanie postawcie na profesjonalnego notariusza jakim jest Pani Ola olamroczkowska.pl. Warto sprawdzić gdzie mieści się jej kancelaria notarialna, oraz jakie ma terminy na przyszły miesiąc.
Profesjonalny notariusz, to gwarancja podpisanej umowy, która jest zgodna z naszym polskim prawem.

Awatar użytkownika
Bruski

Post autor: Bruski » 19 cze 2018 09:53

Witam bardzo serdecznie. Niebawem będę musiał skorzystać z usług jakiegoś notariusza na terenie Katowic i robię obecnie rozeznania na kogo warto się zdecydować... Czy mieliście może z tym tematem jakąś styczność i dalibyście radę coś polecić? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady i sugestie w tym obszarze tematycznym, z całą pewnością przydadzą mi się one ;)
Okazuje się, że piekło to nie płąnąca, wrząca otchłań ognia i cierpienia [...]

Mannia

Post autor: Mannia » 24 lip 2018 12:53

Przy ogarnianiu sprawy spadkowej niezwykle przydatna okazała się pomoc kancelarii notarialnej Agata Banasik . Nie wiem, jak bym sobie poradziła bez ich pomocy! Tym sposobem mogłam liczyć na fachowo świadczone usługi notarialne, odpowiednie zabezpieczenie moich spraw i interesów. Doskonała sprawa!

elabarbara

Post autor: elabarbara » 18 sie 2018 09:12

Jeżeli ktoś szukałby dobrego notariusza to warto skontaktować się z doświadczoną osobą, najlepszy ranking notariuszy znajdziecie na stronie najlepszy-prawnik. Kancelaria zajmuję się m.in. sporządzaniem aktów notarialnych, testamentów oraz innych dokumentów. Wysokość opłat za świadczone usługi określa taksa notarialna. Korzystałam dwa razy i wszystko zostało załatwione jak należy.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 22 sie 2018 17:17

W moim przypadku niezmiernie fachowa okazała się pomoc zaoferowana przez kancelarię Chmurak. Dzięki otrzymanej pomocy udało nam się prawidłowo rozegrać sprawę spadową, wobec której mieliśmy ogromne obawy. Bez pomocy kancelarii z pewnością nie poszłoby nam tak dobrze!

Zuzianna

Post autor: Zuzianna » 23 sie 2018 07:45

Rzadko kiedy coś w Polsce jest łatwe i można to po prostu wziąć na logikę i rozwiązać sprawę w sądzie. Trzeba niestety znać się na przepisach i dokładnie wiedzieć jak nalezy postępować, gdzie i kiedy złożyć odpowiednie pismo, oświadczenie itp. Ja dlatego w podobnych sprawach udaje się do radcy prawnego. Mam przez to zawsze spokój psychiczny i wiem, że wszystko co robie jest robione tak jak należy :)

kewlar

Post autor: kewlar » 06 wrz 2018 21:09

W Trójmieście chyba ta kancelaria z Tczewa cejrowski, zajmuje się takimi sprawami? Działa w branży od lat, maja spore doświadczenie i wiele sukcesów z wielu dziedzin prawa.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”